Tipy a triky Přidat nový článek

 • Co je to paleo dieta?

  Co je to paleo dieta?

  21. 6. 2020 Tipy a triky prongy

  Každá dieta je něčím specifická, ale cíl je pokaždé stejný, shodit co nejvíce kilo. To samé platí i pro paleo dietu, která je jednou z nejznámějších diet. Paleo dieta či paleo strava je způsob stravování, který si bere vzor z doby kamenné, z období paleolitu (nejdelší období lidských dějin). V této době...

 • Milujete brambůrky? Vyzkoušejte i zdravější alternativy!

  Milujete brambůrky? Vyzkoušejte i zdravější alternativy!

  18. 6. 2020 Tipy a triky Redakce

  Pokud si rádi pochutnáváte na bramborových lupíncích, máme pro Vás skvělý tip – zdravé chipsy! Chutnají stejně dobře a navíc prospějí Vašemu zdraví!

 • Jak správně vybrat vhodný gril?

  Jak správně vybrat vhodný gril?

  12. 6. 2020 Tipy a triky Redakce

  O pár rad a tipů pro výběr nového grilu jsme požádali manažera e-shopu Gril.cz pana Pavla Maříka. Tento e-shop působí na trhu v ČR už dlouhou řadu let. Díky tomu, že distribuuje grily značek jako je Cadac, Lucifer nebo Napoleon, má poměrně detailní přehled o požadavcích a trendech na trhu s grily a grilovacím příslušenstvím.

 • 5 zdravých tipů, které nesmí chybět ve vaší kuchyni

  5 zdravých tipů, které nesmí chybět ve vaší kuchyni

  10. 6. 2020 Tipy a triky Redakce

  Začněte nový rok zdravě a dopřejte si pořádnou dávku vitamínů, které podpoří nejen dobrou náladu, ale také vás zbaví únavy, stresu a spolehlivě vám pomohou s redukcí váhy, jedním z nejčastějších novoročních předsevzetí. Připravili jsme pro vás 5 zdravých tipů, které musíte vyzkoušet a které nesmí chybět ve vaší kuchyni!

 • Jak správně uchovávat potraviny v lednici?

  Jak správně uchovávat potraviny v lednici?

  5. 6. 2020 Tipy a triky xjurny

  Skladujte potraviny v ledničce správně. Ušetříte tím peníze i své zdraví.

 • Tipy na výrobu čerstvého smoothie, domácí zmrzliny či ledové tříště

  Tipy na výrobu čerstvého smoothie, domácí zmrzliny či ledové tříště

  30. 5. 2020 Tipy a triky Redakce

  Pár parných letních dní je už za námi, žádná rosnička vám ale neodpřísáhne, že už žádné nepřijdou, i když to občas vypadá všelijak. Proto je dobré se na teplé dny připravit. V letním parnu vás nejvíce zchladí šťavnaté smoothie, osvěžující domácí zmrzka nebo super ledová tříšť.

 • Zajdeme na jedno? Kafe?

  Zajdeme na jedno? Kafe?

  28. 7. 2018 Tipy a triky AnnaPetra

  Boom kávové kultury zasáhl před pár lety Česko jako lavina a od té doby se přes nás valí. A nám ta káva samozřejmě chutná, ale ne, já nejsem hipster, já taky ne, aha. Ještě aby věta „Zajdeme na kafe?“ nahradila naše „Zajdeme na jedno?“! A tak to kafíčko milujeme a hejtujeme, hlavně se chceme něčím nakopnout, nebo zklidnit, nebo prostě a...

 • 11 skvělých vlastností mandlového mléka, o kterých jste nevěděli

  11 skvělých vlastností mandlového mléka, o kterých jste nevěděli

  26. 10. 2017 Tipy a triky prongy

  V současné době trendy velí hledat zdravější varianty klasického kravského mléka. Mnozí brzy narazí na tzv. mandlové mléko a jistě si kladou otázku, co je to zač a zda je zdraví prospěšné. A odpověď vás jistě potěší – ano je zdravé, chutné a i dostupné!

Předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16

TIP dne na email

Zapomněl/a jsem heslo