Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 15 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 18 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 15 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 18 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 19 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
16. 11. 2025 01:54
16. 11. 2025 01:52
15. 11. 2025 23:49
15. 11. 2025 22:50
15. 11. 2025 21:15
Marcelko,k narozeninám Ti přeji vše nej,nej, pevné zdravíčko,hodně štěstí a pohody💐Hezky si to s vnučkou a synem všichni doma užijte😘
Všechny jste vařily a pekly samé dobroty😋Já to mám s jídlem dost špatné...od března jsem chodila trhat zuby a nemám čím kousat,tak vařím jen pro zlatouška,já si dělám hrozné srač.y a už to nemůžu ani vidět🤢Těším se,že se možná v březnu nebo dubnu konečně norrmálně najím.A první jídlo,co si dám,bude tatarák s topinkou😋😉Ten jsem nemohla dlouhých 6 let😶
Zlatouš byl dnes u řezníka pro uzeniny čerstvě vytažené z udírny.Bral to i pro známé,tak jsme to museli všechno navážit a nasáčkovat a zítra to musí porozvážet.Dala jsem vařit 2 malé krkovičky a jedna už je skoro v čoudu😁Zítra určitě kousek posnídá a snad mu ještě něco zbude k obědu🤔
Mějte se všechny moc hezky,pa a vaření a pečení zdar🙂
15. 11. 2025 19:18
15. 11. 2025 17:18
15. 11. 2025 17:07
15. 11. 2025 17:02
15. 11. 2025 16:51
Sous vide jsem nikdy nezamrazovala, tak nevím.
15. 11. 2025 16:12
15. 11. 2025 11:26
Magdalenko díky za inspiraci😀.
15. 11. 2025 10:44
15. 11. 2025 10:31
15. 11. 2025 10:02
Ale sous-vide dělají České firmy, takže kachny jsou asi České😀
Předchozí 1 … 152 153 154 155 156 … 2913 Další