Komentáře uživatele Carol
Carol
11. 1. 2014 17:42
Recept:
Máslová vánočka z pěti pramenů
Opravdu vynikajicí vánočka, dělám klasickou 4-3-2 prameny, vždycky se povedla, i když jsem nahradila část hladké mouky špaldovou. Nyní patří mezi mé oblíbené recepty, moc díky 




Carol
4. 9. 2012 20:58
Recept:
Žitný kvásek
I já jsem se před týdnem nadšeně pustila do výroby kvásku. Ze začátku se tvářil zdravě a pěkně spolupracoval. Dnes jsem ale zjistila, že začal plesnivět, takže jsem ho musela vyhodit.
Bydlím teď v zahraničí a zrovna je období velké vlhkosti a dusna, myslím, že je to tím. Teď budu muset počkat, až se trochu ochladí a zkusím to znovu, přece to nevzdám... Já ten kváskový chleba upeču!
A tobě, Cathleen, díky za podrobný popis
.



Carol
5. 2. 2012 20:49
Recept:
Loupáky
Úžasné,

pekla jsem už několikrát a vždycky se povedly. S těstem se tak dobře pracuje, že jsem si z něho udělala i recept na rohlíky. Z původního receptu jsem ponechala množství mouky, sůl (2 lžičky), kvásek jsem udělala z mléka, máslo nahradila sádlem a mám rohlíčky jedna radost. Přes víkend jsem dělala 2x.
Děkuji za recept a posílám bodík.





Přečtěte si Zobrazit více