Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Komentáře uživatele Veronika_1

Skvělý recept, s těstem se nádherně pracovalo. Sice jsem musela rohlíky formovat bez válu, ale přesto vyšly nádherně!

Ty jo, to množství oleje! 🙈 Já jsem se tím řídila a přepískla to. V oleji to celé úplně plavalo. Nakonec to dopadlo celkem dobře, ale teda srdce jsem měla až v krku. 😶‍🌫️

Po vykynutí jsem se bála, že je těsto moc tekuté, ale nakonec to vyšlo skvěle!

Dělala jsem v mírně větším množství, například jsem místo jedné cinule dala 2, ale salát je opravdu vydařený, skvělá chuť.

Úplně jednoduchý a skvělý recept! Ještě jsem přidala petržel

Super! Klasika! Ta se nikdy neojí

Recept: Česnečka
Moc dobrý a velká vychytávka s cibulí nakrájenou na kroužky.

Moc děkuju za recept! Překvapilo mě, že je to bez mlíka, ale vyšlo to skvěle. Krásně to vyběhlo za cca 35 min. Chuťově vynikající!

Příště musím trochu líp vymakat náplň, vůbec jsem nevěděla, jak na ni. Ale to těsto!! To je skvělý, výborně se s ním pracovalo a fakt luxus!

Výborný a hlavně fakt jednoduchý!

Recept: Lívance
Nechala jsem kynout příliš dlouho (40 min), takže bylo těsto trochu moc řídké, ale pak jsem dosypala trochu mouky a bylo to super. Příště nechám kynout 20 min a bude to ještě lepší. ;)

Jinak jsme si celá rodina moc pochutnali.

Moc děkuji za recept, celá rodina si moc pochutnala!

Moc děkuju za recept! Celá rodina si pochvaluje, je to skvělý! ❤️