Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nový design

JindraTom: snad to bude to, co hledáš: zadala jsem "PUNČ", potom "Seřadit podle DOPORUČENÉ".

Dobrý den,
pokud si dám vyhledat např. punč, jak potom seřadím vyhledané recepty podle hodnocení?

Merylas: Maruško, toto sice už dávno používám, ale neobjeví se ikonka tiskárny na obr. receptu tak jako to bylo dosud. I tak Ti děkuji.;-)

Nadja: Nadi, u každého receptu je pod Postupem přípravy možnost, napsat si osobní poznámku - MOJE POZNÁMKA, kterou nikdo jiný nevidí, pouze Ty. A tam si můžeš ke každému receptu napsat, co považuješ za důležité a v Tvém případě i to, že máš recept opsaný ve své kuchařce. Vždy po napsání poznámky si klikni na: ULOŽIT POZNÁMKU. Vyzkoušej si to. :-*:-K

cathleen: Ahoj Ivo a děkuji. Stejně ale nenacházím nikde u receptu tlačítko pro "Recept mám vytištěný". Jelikož nemám tiskárnu a rcp si do své kuchařky opisuji, tak jsem používala toto tlačítko, abych si ho nepsala podruhé (všechny si nepamatuji).
A omlouvám se, že jsem se neozvala dříve - jsem bez netu a dostanu se na něj jen občas na synově noťasu, když mi ho na chvíli půjčí.
Hezký den Naďa

Nadja: nevím, jestli jsi můj komentář nepřehlédla. Poprosila jsem vývojáře, abytuhle informaci (že byl recept již někdy vytištěn) více zviditelnil.
Takže: Jednak to bude vidět u receptu - viz přiložený obrázek a pak :-! ještě i v Aktivitách - mrkni se ;-)
www.toprecepty.cz/moje-aktivita/vytistene-recepty/

Nadja: Nadi, můžeš mi prosím napsat do vzkazu podrobněji, co ti nejde? Tisk receptů bohužel vůbec nevyužívám, tak si neumím představit problém, o kterém tu píšeš.
Napiš a určitě to vyřešíme, i bez naštvaných smajlíků :-)
Děkuji!

:-// Tak nevím, zda nevidím, či neumím hledat, ale marně hledám tlačítko, že mám recept již VYTIŠTĚNÝ.
;-( Stejně tak nějak nenacházím ikonku již vytištěného receptu na obrázku (např teď v "Naposledy jste si prohlédli", dříve v "Náhodný recept")

Merylas: Aha, děkuiji. Já to hledala pod masem, protože samostatnou kategorii ryb už to nezobrazuje jako dřív. JH

mika59: V jaké kategorii mám hledat ryby?

toprecepty.cz: Děkuji za odpověď.

mika59: Dobrý den Milado, titulní fotka receptu se vždy vybírá ta nejhezčí, proto se někdy může stát že fotka z natáčení může být hezčí než původní fotka. Snažíme se toto dělat s velkým citem, na druhou stranu chceme, aby se recept líbil vizualně.

Pokud je recept vybrán k natočení, bude mít vždy video přednsot před fotografií.

Mám malou výhradu a nelíbí se mi, že fotky, na kterých jsem si nechala záležet, jsou potlačeny videem. Prostě než se k ní doklikám, už mě nezajímá..myslím návštěvníka. Video fotka, by měla být až ta druhá po fotce autora, protože je to recept autora..A teprve po fotce by si návštěvník zvolil, jestli chce vidět video nebo ho nemusí..

Veronika.Hrozna: Veroniko,myslím,že toto bylo zbytečné,jasně,že jde o překlep a ty to víš;-),ale moje chyba,mám si to po sobě přečíst;-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ Masula, před 1 hodinou

„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, 1. 12. 2021 19:14

„Nový design“ Nadja, 6. 11. 2021 21:50

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům