Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nový design

cathleen: Tak to je opravdu moc podařené:-KVelice děkuji za vynaloženou práci s úpravou:-8

Vývojáři zapracovali na zvětšení fotografií u receptů a myslím, že se jim to moc povedlo :yes:

toprecepty.cz: :-KTo je báječné už to mám uloženo, byly to tak maličké fotky oblíbených, že se v tom nedalo hledat, tak jsem musela pokaždé k počítači na tabletu, to byly jen barevné titěrnosti. Pro takového člověka, který má grafickou paměť, to urychlí hledání dvojnásob.

MajaV: "Přejít na podrobnější hledání" a dále zadávat suroviny. ;-)

Merylas: Super, moc děkuji :-K

MajaV: PODROBNÉ HLEDÁNÍ - určitě najdete hned na hlavní stránce.:-K

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, zda se tu dá vyhledávat recept podle surovin, co má recept obsahovat a co ne, jak to bylo dřív? Používám verzi na mobilu a nikde to nemůžu najít. Děkuji

Anna Kocikova: tak musím, pokud chválím dát 5 hvězdiček, abych recept pochválila ?
už se moc v tom nevyznám, ale snažím se , už jsem vyzkoušela radu, více hvězdiček a zavřít recept a za pár minutek už je mé hodnocení, je to dobré .

cathleen: Ano,klikala jsem na hvězdičku dole v rámečku.Ale teď při dalším jiném receptu jsem si všimla,že se hodnocení neukáže hned,ale až po druhém znovuotevření receptu:-8Přidané hvězdičky jsou už i u těch předešlých rcp.
Děkuji za reakci na dotaz a za ochotu:-K

toprecepty.cz: Děkujeme, tedy děkuji a těším se.

Anna Kocikova: a klikáš až tady dole, v tom rámečku, co vyjede? Viz přiložené foto ;-)

Prosím,mám dotaz.Nepodařilo se mi ani u jednoho z prohlížených receptů přidat hvězdičku.Dělám něco špatně nebo tato funkce zatím není v provozu?

Dobrý den,

děkujeme za Vaše připomínky, nápady a kritiku. V následujících dnech budeme na základě Vašich zpráv upravovat galerii. Moderátorka cathleen nebo já Vás budeme o změnách upozorňovat.

Také jste se vyjádřili k novince - Má aktivita. Tato funkcionalita se graficky ještě bude také řešit, co se týče oblíbených receptů, tak i nadále můžete používat původní design: https://www.toprecepty.cz/oblibene.php

ciriklo: Přesně jak říkáte berete mi slova z úst. A máte pravdu i s těmi titěrnými náhledy u oblíbených receptů, taky špatně. :-(;-(

hospodyne: Přesně jak říkáte, je to špatně vymyšlené, já už to dělám tak že najedu myší vlevo nahoře na klasickou šipku zpět a dám pravým talčítkem myši a vyberu si kam přesně se chci vrátit, tím pádem přeskočím ty "zpět" s fotkami ;-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 7 hodinami

„Přání a gratulace“ Severinka, 15. 1. 2022 11:17

„Domácí pekárna“ 123Rony321, 8. 1. 2022 18:11

Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Naše kuchařka

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům