Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nový design

ciriklo: ano, tohle je výrazný posun k horšímu. Při kliknutí se fotka nezvětší, ale zmenší :-). A poté je problém se jedním klikem vrátit zpět

Dobrý den. Proč se fotky u receptů po kliknutí na šipku neposouvají, ale zobrazí se nová stránka s ještě menšími fotkami, než bylo vidět u receptu? Mělo by to být asi tak, že po kliknutí na fotku(třeba vprostřed) se teprve zobrazí galerie. Po kliknutí na šipku bych spíše očekával, že se fotka akorát posune v daném směru a nikoli že se otevře nová galerie(je to jen kvůli reklamě?). Díky.

JindraTom: snad to bude to, co hledáš: zadala jsem "PUNČ", potom "Seřadit podle DOPORUČENÉ".

Dobrý den,
pokud si dám vyhledat např. punč, jak potom seřadím vyhledané recepty podle hodnocení?

Merylas: Maruško, toto sice už dávno používám, ale neobjeví se ikonka tiskárny na obr. receptu tak jako to bylo dosud. I tak Ti děkuji.;-)

Nadja: Nadi, u každého receptu je pod Postupem přípravy možnost, napsat si osobní poznámku - MOJE POZNÁMKA, kterou nikdo jiný nevidí, pouze Ty. A tam si můžeš ke každému receptu napsat, co považuješ za důležité a v Tvém případě i to, že máš recept opsaný ve své kuchařce. Vždy po napsání poznámky si klikni na: ULOŽIT POZNÁMKU. Vyzkoušej si to. :-*:-K

cathleen: Ahoj Ivo a děkuji. Stejně ale nenacházím nikde u receptu tlačítko pro "Recept mám vytištěný". Jelikož nemám tiskárnu a rcp si do své kuchařky opisuji, tak jsem používala toto tlačítko, abych si ho nepsala podruhé (všechny si nepamatuji).
A omlouvám se, že jsem se neozvala dříve - jsem bez netu a dostanu se na něj jen občas na synově noťasu, když mi ho na chvíli půjčí.
Hezký den Naďa

Nadja: nevím, jestli jsi můj komentář nepřehlédla. Poprosila jsem vývojáře, abytuhle informaci (že byl recept již někdy vytištěn) více zviditelnil.
Takže: Jednak to bude vidět u receptu - viz přiložený obrázek a pak :-! ještě i v Aktivitách - mrkni se ;-)
www.toprecepty.cz/moje-aktivita/vytistene-recepty/

Nadja: Nadi, můžeš mi prosím napsat do vzkazu podrobněji, co ti nejde? Tisk receptů bohužel vůbec nevyužívám, tak si neumím představit problém, o kterém tu píšeš.
Napiš a určitě to vyřešíme, i bez naštvaných smajlíků :-)
Děkuji!

:-// Tak nevím, zda nevidím, či neumím hledat, ale marně hledám tlačítko, že mám recept již VYTIŠTĚNÝ.
;-( Stejně tak nějak nenacházím ikonku již vytištěného receptu na obrázku (např teď v "Naposledy jste si prohlédli", dříve v "Náhodný recept")

Merylas: Aha, děkuiji. Já to hledala pod masem, protože samostatnou kategorii ryb už to nezobrazuje jako dřív. JH

mika59: V jaké kategorii mám hledat ryby?

toprecepty.cz: Děkuji za odpověď.

mika59: Dobrý den Milado, titulní fotka receptu se vždy vybírá ta nejhezčí, proto se někdy může stát že fotka z natáčení může být hezčí než původní fotka. Snažíme se toto dělat s velkým citem, na druhou stranu chceme, aby se recept líbil vizualně.

Pokud je recept vybrán k natočení, bude mít vždy video přednsot před fotografií.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ Simona Skolakova, před 4 hodinami

„Nový design“ Alzbetina Prk., před 21 hodinami

„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, 1. 12. 2021 19:14

Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Naše kuchařka

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům