Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezký den.
V neděli byl králík, bram. špalíčky, zahuštěné kys. zelí.
Po víkendu jsme potřebovali vyčistit lednici :-Q , tak byly karboše z cukety, sýrem a zbylo nám maso z grilované kýty od víkendu, vše přehnáno přes kutr. Příloha vař. brambor, okurkovo - rajčatový salát. ;-)

Simona Skolakova: děkuju, Simonko. To víš, byli jsme týden pryč, tak už se mi po kuchyni stýskalo.;-)

MarcelaPa: Marci opět jsem se pokochala:yes::-K

Krásný den :-K, dnes byla italská snídaně (bageta, croissant, máslo, meruňkový a jahodový džem, espreso). K obědu hovězí dušené plátky z TOP receptů a rýže. Na svačinku jsem připravila borůvkový cheesecake do skleničky.

Přeji krásnou neděli :-) dnes ještě gulášová polévka a krůtí roláda s bramborami a okurkový salát ;-):-K

Pěknou neděli,dnes cibulačka a tilapie s batátovobramborovou kaší

Hezký den:-Ku nás bramboračka a vepřové na houbách s rýží;-)

Přeji hezkou neděli :-K, dnes vařím hovězí na žampionech s rýži a rajčatovým salátem. K večeři zapečené těstoviny s třemi druhy sýra https://www.toprecepty.cz/recept/59162-kolinka-zap....

Pěkné odpoledne:-), u nás dnes jen pečený hovězí vývar s masem a zeleninou, k němu pečivo. A dělám borůvkovou zmrzlinu. K večeři si ugrilujemej polooštiepok, k němu pečivo a zelenina.

Hezkou sobotu ,dnes je k obědu krůtí vývar s nudličkami a guláš z kančího masa

Přeji krásnou sobotu :-) má být hezky tak si to užijte ;-) dnes gulášová polévka s pečivem a dojíme žemlovku a k večeři bude tatarák s topinkami :-*:-K

Dobré sobotní ráno :-K, dnes vařím pórkovou polévku s česnekem https://www.toprecepty.cz/recept/15728-porkova-pol..., zapečené francouzské brambory a k tomu okurkový salát. Odpoledne budeme grilovat párky, udělám k tomu řecký salát a a už se chladí a tuhne nepečený cheesecake s borůvkovou omáčkou.

SimiSima: Simi,taky si kolikrát usnadním práci a pokud je to dobré,tak neřeším,taky se mi nechce dělat bram,těsto a ani knedlíky,u nás je krám Bento a ty mají toto superové,já vím měla bych dělat domácí,ale holt nedělám;-):-Dale snad to není až tak velký prohřešek,jinak vařím denně;-)
Tak je prima,že se uvidíte se synem a v rybárně bych si dala nějakou delikatesu,mám ryby moc ráda;-)ale dnešní štika mi moc neuchvátila,takže už né,ale mám ráda tilápii,ale tady je to docela oříšek to sehnat.;-):-K
No ale zítra bude z jiného soudku,dostali jsme broskve a tak budou tvarohové knedlíky s broskví,no já se moc netěším,ale maželovi udělám velkou radost,on je dosti na sladké:-D:-K

Hezke odpoledne vsem :-K

Simi - co ja bych za ten knedlikovy polotovar dala... ale co se da delat :-D

Stani - dekuji za odkaz na recept, urcite vyzkousim a myslim, ze take bez te brokolice.

Jinak kynute buchty, take bych nepohrdala ( ja je neumim :-( )

U nas dnes po delsi dobe steak s bramborovo zeleninovou prilohou. Zitra jedeme navstivit nejmladsiho syna, tak poobedvame v rybi restauraci. Ale ani stika, ani kapr, ani pstruh to nebude :-)

Přeji krásný podvečer:-) dnes se dojedla pórková polévka a byla jablíčková zemlbába a upekla jsem k vínečku mini párečky v listovém těstě a ke kávě šátečky z listového těsta s čokoládou a s banánem ;-):-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

]