Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Simona Skolakova: Já se nedivím, jenom závidím ty škvarky, protože já je nemám kde koupit, to je hrůza co se prodává a vydává se za škvarky. 8-( A pořád škvařit, taky není z čeho, pač slanina není taky.:-//

Pekný deň, u nás bude rascová vajcová polievka, uhorkový prívarok, pečené rebierko a niečo ako karlovarská knedľa.

tara23: Věrko je vidět,že je umíš a všici v rodině je mají rádi,já pořád nevím proč se ta Veronika tak diví však vy jste velká rodina tak péci jeden plech by asi nstálo za to!!!Tak je to pro tebe čest,že jim chutnají!!!

tara23: Zase 6 plechů?:-D:-D:-D

Hezký den:-K u nás pečená uzená kuřecí stehna s bramborovou kaší, zeleninový salát. A viděla jsem u Laďky Něrgešové rcp na závin z kynutého těsta pod vodou, tak se zřejmě nechám inspirovat;-)

Hezký den, dnes jsem zase vařila pro dcery rodinu. Byla pečená krkovice s kostí na slanině s bramborem a hlávkovým salátem :-K<3. Ella mi udělala radost 2x si přidala a to i maso :-Q.
No a prý mám zase brzo upéct škvarkové placky, protože se prý o ně poprali :-Q

Dobrý deň dievčatá. Po raňajšej búrke sa pekne vyčasilo a svieti slniečko. Sused oberal čerešne, tak mi podal cez plot, aby som ochutnala:-K. Z jahôd som urobila ovocný koláč kombinovaný s čučoriedkami a kúskami čokolády<3. Degustovala som poobede ku kávičke;-). Želám vám pekný deň a nech nás ničivé búrky obchádzajú.

Veronika.Hrozna: :-D:-D:-D

Hezkou neděli. Dnes hrášková polévka s krutonky a přírodní vepřový plátek, zelené fazolky, volské oko a vařené brambory. Salát byl rajčatový. Upekla jsem

MarcelaPa: A můj by mu to zatím snědl, než by to vajíčko umyl.

Julia Oskerova: Na ty tvoje vývary, se jen sbíhají sliny! A ty knedlíčky.......:-K

Dobré odpoledne:-), u nás dnes k obědu mleté hovězí bifteky, šťouchané brambory. Na pití jsem připravila zázvorovou limonádu. K večeři bude chleba ve vajíčku, zelenina.

Přeji hezkou neděli, dnes jsem vařila přírodní kotletu s žampionovou omáčkou a pečené brambory v horkovzdušné fritéze :-K<3

Hezký den:-Kdnes pórková polévka a pečená kuří stehna s bramborem a hlávkový salát;-)

Přeji hezký podvečer :-) my jsme dnes k obědu měli zelený chřest s máslovými brambůrky., vejcem a šunkou. Jako dezert jsem upekla buchtu na plech s krémem a malinami.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 9 hodinami

„RADY PRO ZDRAVÍ “ blooda, 27. 6. 2024 13:13

„Přání a gratulace“ Zdenka1, 23. 6. 2024 20:23

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více