Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Přeji hezkou neděli, dnes jsem vařila přírodní kotletu s žampionovou omáčkou a pečené brambory v horkovzdušné fritéze :-K<3

Hezký den:-Kdnes pórková polévka a pečená kuří stehna s bramborem a hlávkový salát;-)

Přeji hezký podvečer :-) my jsme dnes k obědu měli zelený chřest s máslovými brambůrky., vejcem a šunkou. Jako dezert jsem upekla buchtu na plech s krémem a malinami.

Zdravím dievčatá. U nás sa v priebehu dňa celkom vyčasilo a teraz je slnečno. Uvarila som dnes a aj na zajtra kuraciu polievku s pečeňovými knedličkami (z bravčovej pečienky), kuracie prsné plátky na zelenine (podobne ako Vierka) s talianskymi špenátovými cestovinami tagliatelle. Dostala som od kamarátky krásne jahody zo samozberu, tak rozmýšľam, že spácham nejaký jednoduchý jahodový koláč:-K.

Hezkou zamračenou sobotu, u nás dnes krůtí pečené plátky na zelenině s rýží a ledový salát<3:-K. Ke kávě jsem upekla prošívanou deku a hned po vystydnutí jsem jí rozdělila na 3 díly :-Q

Pekný deň, ja dnes varím koleno, vykostím a dám ešte piecť do remosky s koreninami a cesnakom atď a pečiem chleba. Otvorím pohár uhoriek, ešte mám zásoby.

Simona Skolakova: Zajímavé ovšem je, že u mužské populace kopr v nakládaných okurkách a feferonkách, vůbec nevadí.:-D

Hezký den :-K, dnes bude hovězí vývar s domácím strouháním a krkovice na houbách a česneku, k tomu brambory a hlávkový salát. Na večeři hermelínový salát a zítra americký Hot dog.

MarcelaPa: Marcel naložené okurky mám taky ráda, tam kopr nejím. Nebo mám ráda tzatziky, které si doma dělám bez kopru. V restauraci si je nedávám, protože do nich kopr patří. A takových jídel je víc ;-)

Veronika.Hrozna: Verčo, ano opravdu 6 plechů z 1.2kg mouky :-D. Doma nám jich zbylo 10<3:-K.
Zájemců bylo hodně ;-)

Děvčata, je ale zajímavé, že manželovi nevadí kopr v naložených okurkách.
Přeji hezké páteční odpoledne :-) dnes k obědu krémová polévka z petržele a kari z TOP receptů a luxusní krupicová kaše. Tak s tou jsem dnes udělala manželovi radost.

tara23: 6 plechů placek?

tara23: MarcelaPa: :-D:-D:-Djste mne děvčata pobavila,tak my máme oba koprovku rádi,ale máme dost kamarádů,kteří jí od dětství taky nesnáší;-)

Zdravím, u nás chlebová polievka, kurací perkelt a cestoviny, uhorkový šalát.

MarcelaPa: U nás se nikdy nevařila, protože maminka jí taky najedla. Začala jí vařit až pro sestřiny kluky, ale nikdy jí neochutnala :-Q. Ted jí Lukášovi vaří tchýně, která jí ale taky nejí :-D

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více