Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 10 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas jeste zbytek kvetakove polevky , a…“ hazel, před 10 hodinami
„Dobré odpoledne😊, dnes k obědu holandské řízky, bramborová…“ MarcelaPa, před 15 hodinami
„hazel: Stáni, do toho to má ješte daleko. Ale mám radost,…“ MarcelaPa, před 17 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
7. 1. 2012 13:57
7. 1. 2012 13:30
7. 1. 2012 12:49
toz vam teda z plnla hrnlaa dekuji, za vsechna pranicka,gratulnicky,obrazky a kvitka virtualni
7. 1. 2012 11:19
7. 1. 2012 11:15
7. 1. 2012 10:59
7. 1. 2012 10:32
I já se přidávám s přáním všechno nejlepší,hodně zdraví,lásku a hodně radosti s Eliškou to vše Ti přeji k narozeninám,hezky si je oslav
7. 1. 2012 09:56
Tohle přáníčko je k Tvým narozeninám, já dlouho přemýšlela, co Ti mám dát a nakonec jsem došla k závěru, že nic nemůže dokázat, jak Tě mám ráda. Všechno nejlepší a neboj, dáreček už je na cestě k Tobě....
7. 1. 2012 09:54
K Tvým narozeninám Ti chci přát vše nejlepší,
co jen život Ti může dát.
Ať lásku, zdraví i moudrost stále máš
a plnými doušky si všeho krásného užíváš.
Nasaď svým snům světla hvězd,
bude pak snadnější vše v životě s humorem nést.
7. 1. 2012 09:32
7. 1. 2012 09:30
7. 1. 2012 08:47
Měj se dnes jen a jen krásně.
Život svůj prožívej šťastně.
Přeji Ti hodně zdraví,
ať jsi v pohodě a život Tě baví.
Báječné lidi potkávej,
měj peněz dost, úsměv rozdávej.
Poznej svět, lásku a štěstí.
Ode mě přání si přečti.
Oslava ať je dnes prima,
veliká jako bublina.
Narozky ať se Ti zdaří,
rodina, přátelé s Tebou zapaří.
Přeji Ti, ať máš v životě kliku,
přeji Ti co nejmíň vzlyků.
Ať život Tvůj je šťavnatý, dlouhý,
splní se v něm Tvé sny a touhy.
7. 1. 2012 08:29
7. 1. 2012 00:53
6. 1. 2012 23:00
Předchozí 1 … 666 667 668 669 670 … 930 Další