Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Komentáře uživatele Kriss

Hella: Helly, mně to úplně ztuhlo, je to totálně tvrdé, nejde to z toho hrnce ani dostat, takže to budu muset rozehřát a asi vyhodit, abych to z něho vůbec dostala ven. :-(( Nevadí, dnes to zkusím znovu. Může to být tím, že na těch 150 g cukru jsem dala jen 150 ml smetany místo 250 ml?

Asi se budu ptát úplně blbě, ale když už mám karamelovou směs v lednici, a zítra už budu šlehat, aby z toho byla šlehačka, tak to musím zase rozehřát? Mám to totiž úplné tuhé, jak to vychladlo. Díky moc za odpověď! :-)

Asi se budu ptát úplně blbě, ale když už mám karamelovou směs v lednici, a zítra už budu šlehat, aby z toho byla šlehačka, tak to musím zase rozehřát? Mám to totiž úplné tuhé, jak to vychladlo. Díky moc za odpověď! :-)

Žaneta : Stačí dát na nějaké teplé místo a přikrýt třeba utěrkou.;-)

Ttena: O něco více kvasnic určitě vadit nebude.;-) Co se týče té drobenky, musíte poměr sladit tak, aby byla sypká. Dávám to od oka, takže opravdu nemohu uvést konkrétní gramáže. Držím pěsti, ať se zadaří!:-K

rebeka: Mě to také překvapovalo, ale zkopírovala jsem zde původní recept. Já sama jsem použila 1/2 balíčku čerstvých kvasnic. :-)

magdalenka: V postupu jsem psala, že to množství mléka je přibližné. Dolévala jsem potom do hustoty jako na palačinkové těsto. ;-)

Klara: Když nemůže, tak nemůže. Já to z této dávky dělala. ;-)

IvanaLK: A co je na nich nezdravého? :-)

Naposledy jste si prohlédli