Články Přidat nový článek

 • Pravda o sušeném ovoci Pravda o sušeném ovoci

  7. 12. 2018 Přečteno: 1 417x Ostatní toprecepty.cz

  Tak schválně, co jste si vybavili jako první? Jedovatě barevné kostičky kandovaného ovoce, oranžové meruňky a křupavé banánové chipsy? No to snad ne!

 • Povídání o kávě a indiánech Povídání o kávě a indiánech

  22. 11. 2018 Přečteno: 621x Ostatní toprecepty.cz

  Káva se stala naší platbou - je to jediný produkt, který nám umožňuje přežít v Sierra Nevadě. Objednat

 • Trendem letošních Vánoc jsou gurmánské dárky Trendem letošních Vánoc jsou gurmánské dárky

  15. 11. 2018 Přečteno: 1 103x Ostatní toprecepty.cz

  Každoroční dilema, co koupíme pod stromeček svým blízkým, je opět tady. Nabídka v obchodech všeho druhu je veliká. Nebo spíše obrovská. Topíme se v moři nabídek a říkáme si „co mám vybrat, co by se mu/jí mohlo líbit“. A tak stále více lidí řeší dárky nákupem delikates v dárkových balíčcích.

 • 5 návodů na jedlé dárky 5 návodů na jedlé dárky

  5. 11. 2018 Přečteno: 2 370x Ostatní toprecepty.cz

  Říká se, že vlastnoručně vyrobený dárek v sobě nese srdce dárce. Navíc jedlé dárky se hodí na každou příležitost od obyčejné návštěvy až po Vánoce. Stačí pár ingrediencí, trocha času, snahy a jídlo proměníte v krásné osobní dárky - výjimečné, kvalitní a užitečné.

 • Je možné mlsat zdravě a výživně? Je možné mlsat zdravě a výživně?

  19. 10. 2018 Přečteno: 1 741x Ostatní toprecepty.cz

  Sto lidí, sto chutí. Jistě toto české rčení znáte. Každý člověk může mít rád jinou chuť – někdo preferuje chuť slanou, jiný pálivou a někdo má rád chuť sladkou. Mlsat je třeba, nejen kvůli tomu, že se nám tím často podaří uklidnit své emoce a uděláme si čas sami pro sebe. Mlsat lze i zdravě a s ohledem na životní prostředí. Zkuste...

 • Cottage, odlehčená svačinka i hlavní chod Cottage, odlehčená svačinka i hlavní chod

  8. 10. 2018 Přečteno: 1 865x Ostatní toprecepty.cz

  Cottage, jen když si jej člověk dá na lžičku, má z něj a hlavně ze sebe dobrý pocit. Jedná se o čerstvý, lehký a jemný sýr. Lahodná sýrová zrnka jsou obalená ve sladké smetaně… Právě tato kombinace vyhovuje milovníkům svěžích čerstvých sýrů.

 • Odměnění nejaktivnějších uživatelů Odměnění nejaktivnějších uživatelů

  1. 10. 2018 Přečteno: 2 093x Ostatní toprecepty.cz

  Jak už to na Topreceptech chodí, znovu odměňujeme ty nejaktivnější z vás. Speciálním algoritmem, který zohledňuje počet přidaných receptů, jejich počet zobrazení, kladná hodnocení, sdílení na FB atd. jsme vybrali 20 z Vás, kteří dosáhli za posledních 6 měsíců nejvíce bodů. Aby každý dostal to, co opravdu využije, každý jeden bod si...

 • Kupte si čerstvé ovoce a zeleninu Kupte si čerstvé ovoce a zeleninu

  25. 9. 2018 Přečteno: 1 744x Ostatní toprecepty.cz

  Dnes už každý ví, že pro přípravu jídla jsou nejlepší čerstvé a lokální suroviny. Občas je ale obtížné takové zboží sehnat. Díky webu www.sousedovazahrada.cz je to nyní o něco snazší.

1 2 3 4 18 35 51 68

Zapomněl/a jsem heslo