Články Přidat nový článek

 • Jak na nakládání a solení masa Jak na nakládání a solení masa

  14. 3. 2019 Přečteno: 6 604x Ostatní toprecepty.cz

  Důvodů, proč nasolujeme a nakládáme maso je mnoho. Konzervace, uležení neboli změkčení a také změna chuťových vlastností. Samozřejmostí je zde výběr správné udírny, kterých je v současné době na trhu celá řada druhů. Jaké koření a v jakém poměru si zvolíme jen my. Určitě doporučujeme experimentovat, ale s rozumem.

 • Okurka osvěží lépe než sklenice vody Okurka osvěží lépe než sklenice vody

  4. 3. 2019 Přečteno: 935x Zdraví Farma Bezdínek

  Nestíháte dodržovat pitný režim? Dejte si okurkový salát. Divy na sebe nenechají dlouho čekat. Okurka je totiž perfektním hydratačním doplňkem jídelníčku. “Nakopne” váš organismus lépe než sklenice vody, a má také prokazatelné kosmetické účinky. Osvěží dech, rozzáří pleť a z nepoddajného vrabčího hnízda udělá lví hřívu. Začněme ale pěkně...

 • Získejte titul nejlepšího moravského uzenáře Získejte titul nejlepšího moravského uzenáře

  10. 2. 2019 Přečteno: 822x Ostatní toprecepty.cz

  Brno – 2. a 3. března zavítají na hrad Veveří oblíbené Slavnosti moravského uzeného a vína. Největší uzenářsko-vinařská show v Česku provoní hradní areál od samého rána. Kromě množství jídla a pití prvotřídní kvality se návštěvníci mohou těšit na program pro celou rodinu, moravskou muziku, zábavné soutěže nebo tvořivé dílny.

 • Čokoládové festivaly v lednu Čokoládové festivaly v lednu

  14. 1. 2019 Přečteno: 1 325x Ostatní toprecepty.cz

  Přijďte ochutnat fantastickou čokoládu! Největší sladká událost v ČR se vrátí! Zveme vás na dva Čokoládové Festivaly konané v lednu 2019 ve Zlíně a Lysé nad Labem.

 • Kniha UPEČENO S LÁSKOU Kniha UPEČENO S LÁSKOU

  11. 1. 2019 Přečteno: 1 453x Ostatní toprecepty.cz

  Ráda bych Vám představila novou knihu „Upečeno s láskou – Kváskový chléb a pečivo“, která vychází ve stejném nakladatelství (i ve stejném formátu) jako „Ruce v mouce“ a na pultech knihkupectví ji najdete již 4.2. 2019.

 • Kávoláda Kávoláda

  7. 1. 2019 Přečteno: 1 240x Ostatní toprecepty.cz

  Káva vystřídá kakao v čokoládě. Bláznivé? Možná, hlavně ale zatraceně dobré. Tahle věta asi nejlépe vystihuje nový český produkt stojící na pomezí kávy a tabulky čokolády.

 • Kolik zeleniny jíme a kolik bychom měli? Kolik zeleniny jíme a kolik bychom měli?

  2. 1. 2019 Přečteno: 1 332x Zdraví Farma Bezdínek

  Knedlo, vepřo, zelo, orosené pivo a navrch dvě Honzovy buchty. I tak může vypadat české polední menu. Že se vám na tom něco nepozdává? Nepletete se. Přesto, že je vyvážená strava alfou omegou pro zdravého ducha a fit tělo, její důležitost se stále tak trochu podceňuje. Šidíme hlavně čerstvou zeleninu, která je přitom doslova stavebním...

 • Voňavý a zdravý nápoj plný chuti? Italská káva z oblasti Barolo! Voňavý a zdravý nápoj plný chuti? Italská káva z oblasti Barolo!

  14. 12. 2018 Přečteno: 1 014x Ostatní toprecepty.cz

  Italská káva? Zajímavé. Proč, když se kávovníky v Itálii nepěstují, že? Pojem, pod nímž si každý představí voňavý a chutný životabudič, můžeme zasadit již do doby, kdy všechny lodě s cenným nákladem kávových zrn připlouvaly do italského města Trieste a z tohoto strategicky umístěného přístavu je obchodníci rozváželi do ostatních...

1 2 3 4 5 6 18 36 53 70

Zapomněl/a jsem heslo