Články Přidat nový článek

 • Kniha UPEČENO S LÁSKOU Kniha UPEČENO S LÁSKOU

  11. 1. 2019 Přečteno: 1 369x Ostatní toprecepty.cz

  Ráda bych Vám představila novou knihu „Upečeno s láskou – Kváskový chléb a pečivo“, která vychází ve stejném nakladatelství (i ve stejném formátu) jako „Ruce v mouce“ a na pultech knihkupectví ji najdete již 4.2. 2019.

 • Kávoláda Kávoláda

  7. 1. 2019 Přečteno: 1 191x Ostatní toprecepty.cz

  Káva vystřídá kakao v čokoládě. Bláznivé? Možná, hlavně ale zatraceně dobré. Tahle věta asi nejlépe vystihuje nový český produkt stojící na pomezí kávy a tabulky čokolády.

 • Kolik zeleniny jíme a kolik bychom měli? Kolik zeleniny jíme a kolik bychom měli?

  2. 1. 2019 Přečteno: 1 272x Zdraví Farma Bezdínek

  Knedlo, vepřo, zelo, orosené pivo a navrch dvě Honzovy buchty. I tak může vypadat české polední menu. Že se vám na tom něco nepozdává? Nepletete se. Přesto, že je vyvážená strava alfou omegou pro zdravého ducha a fit tělo, její důležitost se stále tak trochu podceňuje. Šidíme hlavně čerstvou zeleninu, která je přitom doslova stavebním...

 • Voňavý a zdravý nápoj plný chuti? Italská káva z oblasti Barolo! Voňavý a zdravý nápoj plný chuti? Italská káva z oblasti Barolo!

  14. 12. 2018 Přečteno: 959x Ostatní toprecepty.cz

  Italská káva? Zajímavé. Proč, když se kávovníky v Itálii nepěstují, že? Pojem, pod nímž si každý představí voňavý a chutný životabudič, můžeme zasadit již do doby, kdy všechny lodě s cenným nákladem kávových zrn připlouvaly do italského města Trieste a z tohoto strategicky umístěného přístavu je obchodníci rozváželi do ostatních...

 • Pravda o sušeném ovoci Pravda o sušeném ovoci

  7. 12. 2018 Přečteno: 1 526x Ostatní toprecepty.cz

  Tak schválně, co jste si vybavili jako první? Jedovatě barevné kostičky kandovaného ovoce, oranžové meruňky a křupavé banánové chipsy? No to snad ne!

 • Povídání o kávě a indiánech Povídání o kávě a indiánech

  22. 11. 2018 Přečteno: 725x Ostatní toprecepty.cz

  Káva se stala naší platbou - je to jediný produkt, který nám umožňuje přežít v Sierra Nevadě. Objednat

 • Trendem letošních Vánoc jsou gurmánské dárky Trendem letošních Vánoc jsou gurmánské dárky

  15. 11. 2018 Přečteno: 1 185x Ostatní toprecepty.cz

  Každoroční dilema, co koupíme pod stromeček svým blízkým, je opět tady. Nabídka v obchodech všeho druhu je veliká. Nebo spíše obrovská. Topíme se v moři nabídek a říkáme si „co mám vybrat, co by se mu/jí mohlo líbit“. A tak stále více lidí řeší dárky nákupem delikates v dárkových balíčcích.

 • 5 návodů na jedlé dárky 5 návodů na jedlé dárky

  5. 11. 2018 Přečteno: 2 448x Ostatní toprecepty.cz

  Říká se, že vlastnoručně vyrobený dárek v sobě nese srdce dárce. Navíc jedlé dárky se hodí na každou příležitost od obyčejné návštěvy až po Vánoce. Stačí pár ingrediencí, trocha času, snahy a jídlo proměníte v krásné osobní dárky - výjimečné, kvalitní a užitečné.

1 2 3 4 5 18 35 52 69

Zapomněl/a jsem heslo