Články Přidat nový článek

 • Nejlepší kuchaři za poslední 3 měsíce Nejlepší kuchaři za poslední 3 měsíce

  2. 8. 2018 Přečteno: 2 082x Ostatní toprecepty.cz

  Vracíme se k měsíční soutěži, kde vždy odměníme ty nejlepší kuchaře a kuchařky na našem portálu TopRecepty.cz. O umístění rozhoduje několik kritérií, například počet přidaných receptů v daném měsíci, počet přidaných fotografií k receptům, průměrná návštěvnost receptů, jejich sdílení na Facebook apod. Tentokrát jsme šli lehce do minulosti...

 • Zajdeme na jedno? Kafe? Zajdeme na jedno? Kafe?

  28. 7. 2018 Přečteno: 2 676x Tipy a triky AnnaPetra

  Boom kávové kultury zasáhl před pár lety Česko jako lavina a od té doby se přes nás valí. A nám ta káva samozřejmě chutná, ale ne, já nejsem hipster, já taky ne, aha. Ještě aby věta „Zajdeme na kafe?“ nahradila naše „Zajdeme na jedno?“! A tak to kafíčko milujeme a hejtujeme, hlavně se chceme něčím nakopnout, nebo zklidnit, nebo prostě a...

 • Octů je několik druhů. Umíte je správně používat? Octů je několik druhů. Umíte je správně používat?

  25. 6. 2018 Přečteno: 5 229x Ostatní toprecepty.cz

  Při přípravě pestrých pokrmů by ve vaší kuchyni nemělo chybět několik druhů octa. Každý má jinou chuť, a proto se hodí i do jiných receptů. Jak se v octech vyznat a použít je tak, aby jídlo doladily co nejlépe?

 • Večerní škola pro grilováním postižené Večerní škola pro grilováním postižené

  8. 6. 2018 Přečteno: 590x Ostatní toprecepty.cz

  Umíte si představit, jak by vypadala večerní škola grilování pro dospělé s povolenou konzumací alkoholu a víc než 10 kily masa? Tak to jste měli vidět, co všechno se semlelo na posledním Weber kurzu grilování - pravidelné akci pořádané v útulné zahradě tachlovického Weber Worldu.

 • Slavnosti moře na Kraví hoře – 8. vlna se valí na Brno! Slavnosti moře na Kraví hoře – 8. vlna se valí na Brno!

  30. 5. 2018 Přečteno: 2 131x Ostatní toprecepty.cz

  Předposlední červnový víkend zaplaví Kraví horu rybí speciality od předních kuchařů brněnských restaurací. Na své si přijdou dospělí i děti. Návštěvníci mohou opět čekat největší grilování mořských ryb a darů moře v ČR.

 • Renesance grilování v Čechách Renesance grilování v Čechách

  28. 5. 2018 Přečteno: 3 757x Ostatní toprecepty.cz

  V posledních letech platí, že Češi stále víc a víc milují grilování a počet jeho nadšených fanoušků neustále narůstá. České lásky ke grilování využívají i výrobci a prodejci grilů. S rozrůstající se základnou fanoušků grilování však museli postupně rozšířit sortiment, aby svou nabídkou uspokojili všechny typy potenciálních grilovacích...

 • Ať jídlo nepřebývá a ať nikde nechybí! Ať jídlo nepřebývá a ať nikde nechybí!

  20. 4. 2018 Přečteno: 3 259x Ostatní toprecepty.cz

  Nejbližší supermarket máme většinou za rohem a málokdy nám tak v lednici chybí jídlo. Naopak, často potom zjistíme, že nám vlastně přebývá: šunka, na kterou jsme už neměli chuť a která už osychá. Jogurt, co se měsíc schovával v rohu za tou velkou zavařovačkou. Potom často nezbývá, než jídlo s menšími nebo většími výčitkami vyhodit.

 • Čokoládový Festival 2018 České Budějovice Čokoládový Festival 2018 České Budějovice

  22. 3. 2018 Přečteno: 643x Ostatní toprecepty.cz

  Od pátku 23. do neděle 25. března 2018 se ve Výstaviště uskuteční OZP Čokoládový Festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

1 2 3 4 5 18 35 51 68

Zapomněl/a jsem heslo