Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Salamandr

Já souhlasím s vybusnou - když někdo přijde na to, že tu hodně podobný, nebo stejný recept, ale pod jiným názvem, už je, tak vložit rozklikávací odkaz, jak už to u mnohých receptů je. Mně to tak vyhovuje, nemusí se nic hledat a je to přehledné. Odkazy jsou i dobře vidět v psaném textu, tak je nikdo nepřehlédne.;-):-)

ja by som to robila stale tak ako sa to v podstate uz vzilo, ak niektora uzivatelka, vie, ze v databaze uz raz recept je, tak nech do diskusie pod novym receptom vlozi odkaz na ten stary. a clovek, ktory si novy recept otvori, ma moznost prezriet aj tie stare. ide o to, ze ja napr. by som vonkoncom netusila, ze salamoun a salamandr je to iste...tu mi pride celkom usmevne, ako neustalou reprodukciou sa pretvoril nazov do niecoho fakt nezmyselneho:-*.

Hello,řekla bych,že je to dobrý nápad dávat do závorky recept který je podobný tomu co je daný:yes:.Ona se vžycky nějaká odlišnost najde a tohle by bylo dobré řešení:-*:-!

Bibi, zatím to tak nech, já myslela, že o tom podiskutujem, Tohle je jen můj názor. Byla bych ráda, kdyby se k tomu vyjádřili i ostatní. Třeba usoudí, že je to blbost. Jen jsem to nadhodila k diskuzi.

Helčo, myslíš teda, že to tam mám opravit a připsat do té závorky?;-)

Znovu se tady objevil menší problém se "skoro duplicitními" recepty. I já bych byla proto, aby se tu objevovalo co nejvíce receptů, pokud jsou alespoň něčím odlišné. V tomto případě je to asi ta pařížská šlehačka. Napadla mě taková klička kvůli vyhledávání. Takže - a teď dávám návrh - bych nechala název Salamandr, ale za to bych do závorky dala Šalamoun. Je to z toho důvodu, že název Šalamoun je vžitý a většina už ví, co si pod tím názvem představit. A ten, kdo by ho chtěl dělat, by si rovnou mohl prohlédnout i velmi podobné recepty a sám si vybrat. Ono s názvy je potíž. Onehdy jsem dávala recept na Řezy "Kafe s rumem" ale právě kvůli vyhledávání jsem je nazvala Řezy "Káva s rumem". Když bude někdo hledat kávový moučník, těžko si zadá Kafe ale určitě Káva. Prosím abyste i na takou věc mysleli při zadávání receptů. Velmi mě mrzí, že je tu několik receptů ze scela stejným názvem a ani mi moc nevyhovují recety číslované. Např. Koláč I., Koláč II. atd. Myslím, že by se určitě u každého receptu našla nějaká i malá odlišnost např. Koláč se strouhanými jablky, Koláč na plech, atd. Aby byla lepší orientace.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ hazel, před 9 hodinami

„Přání a gratulace“ MarcelaPa, 1. 10. 2023 14:12

„Mezinárodní dny“ EvaCh, 7. 9. 2023 07:45

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více