Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Torontska rodina od nas dnes odjela a tak my mame jen lehkou veceri,zeleny salat s kousky kurecho masa.

Dobré dopoledne,dnes květáková polévka a zapečené těstoviny

Hezký den:-Ku nás zeleninová polévka a obalované žampiony s bramborami a tatarkou;-)

Hezký den :-K, dnes máme ještě kulajdu a budou vepřové řízky s brambory a okurkový salát. K večeři těstoviny s vepřovou konzervou https://www.toprecepty.cz/recept/66007-dvacetiminu....

Přeji krásný zbytek soboty:-), k snídani jsem upekla chlebíček z bílků. K obědu mrkvový restaurant (polévka), květákové placičky, vařené brambory, TO a mrkvový salát s jablkem. Odpoledne jsme zavařovali okurky.

Hezký den:-Kvčera jsem nemusela vařit,byli jsme na výletě a tak jsme zašli na oběd,dala jsem si boršč byl moc dobrý a vepřový řízek s bramborem;-)k večeru jsme šli na oslavu narozenin vnučky,tak byly grilované špízy z tofu,moc mi to chutnalo a pak byl doma vyuzený amur,taky dobrota.;-)dnes bude česnečka a segedínský guláš s knedlíkem;-):yes:

Dobré ráno a pěkný den :-K, dnes vařím kulajdu a pečené kuře na bramborech, k tomu rajčatový salát https://www.toprecepty.cz/recept/61077-jednoduche-....

Přeji hezký den :-) dnes bude rychlovka :-) vaječná omeleta se šunkou s bramborami a salát ;-):-K

Přeji hezký den :-) dnes kuře na paprice s těstovinami ;-):-K

Pěkné odpoledne :-), dnes k snídani topinky s tuňákovou pomazánkou a vejcem. K obědu vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky, houbová omáčka čili máčka.

Hezký den:-Ku nás zeleninová polévka s nočky a pečená kuřecí stehna s bramborem a okurkový salát;-)

Přeji hezký večer :-) dnes ještě vývar s domácími nudlemi a kuřecí čína s jasmínovou rýží a rajčatový salát :-K

SimiSima: Simi hezky jsi to napsala:-K:yes:

Dekuji opet moc moc za pochvalu Simi a Marci :-K , i kdyz opet musim zopakovat, ze:-
1. Ja jsem zde spis amater, co se vareni - a i foceni tyce
2. Ne vzdy, co na fotce vypada "sexy" i chutna "sexy" :-) (pardon za prirovnani)
3. Ja obdivuji stale kucharky zde, ktere nejenze maji dobre napady a zkusenosti, ale take je dokazi sdilet a popsat ve svych receptech, nafotit... poradit... inspirovat, at uz zacatecniky, ci starsi rocniky :-) - Na Novych komentarich, Na pokecu uplne o vsem... co na nas vykoukne z nahodnych receptu...
No list by byl dlouhy,.. :- Marie Svarcova, Maris, Yanull, Mika, Andrea, Masula, `catleen, Tejaja, Bibinka, Recepty, Doga, casino.. atd. atd...no a pak i vsichni, co sice nevkladaji recepty,nefoti, ale sdileji co vari, davaji ostatnim inspiraci a rady, komentare.. jako treba Ty Simi, Michalka, Brontik nebo Milan.. opet atd.atd.

Ja dnes tedy nevarila, "business lunch" byl v Italske/Sicilske restauraci... mela jsem teleci rizek - a abych nebyla za "gurmanskeho barbara" priloha byla podle italskych zvyku pasta.. no moc mne to bez te bramborove kase nejelo... ale ja to zase nekdy brzy dozenu - pasta zvlast a rizek zvlast :-D..

O zitrejsim menu jeste neni rozhodnuto... asi neco rychleho ..

Simona Skolakova: Simonko, já vím, já se také vždy na fotky od Simi moc těším, protože se mi moc líbí. :-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

]