Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 13 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„jsou u nás děti, děda dělá palačinky a já knedlíky s…“ tara23, před 13 hodinami
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 19 hodinami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 20 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
7. 8. 2021 07:53
7. 8. 2021 05:55
6. 8. 2021 17:06
Tak je prima,že se uvidíte se synem a v rybárně bych si dala nějakou delikatesu,mám ryby moc ráda
No ale zítra bude z jiného soudku,dostali jsme broskve a tak budou tvarohové knedlíky s broskví,no já se moc netěším,ale maželovi udělám velkou radost,on je dosti na sladké
6. 8. 2021 16:36
Simi - co ja bych za ten knedlikovy polotovar dala... ale co se da delat
Stani - dekuji za odkaz na recept, urcite vyzkousim a myslim, ze take bez te brokolice.
Jinak kynute buchty, take bych nepohrdala ( ja je neumim
U nas dnes po delsi dobe steak s bramborovo zeleninovou prilohou. Zitra jedeme navstivit nejmladsiho syna, tak poobedvame v rybi restauraci. Ale ani stika, ani kapr, ani pstruh to nebude
6. 8. 2021 16:34
6. 8. 2021 13:44
6. 8. 2021 08:08
5. 8. 2021 17:10
SimiSima: ten recepis na kaderavek(kale) mam pridany zde pod jmenem " Kale a brocolicovy salat" .
Posledni dobou vsak vynechavam broccolini. Nam tak ten salat chutna lepe. Velice dobry je jako priloha k lososu.
Hned bych si tedy dale ted odpoledne ke kave kynute buchty s jablkovymi povidli co mela MarcelaPa k snidani.
Vsem kdo ted vecerite dobrou chut.
5. 8. 2021 13:00
Masula,tak to musela být krásná svatba a ještě když přálo počásko,tak to nemá chybičku
Simi přiznám se bez mučení toto byl polotovar,muž je kupuje a jsou opravdu moc dobré
Dnes nejdou nějak fotky přidávat asi se topky upravují,tak to nefunguje.
5. 8. 2021 10:20
Přeji hezký den,
5. 8. 2021 10:02
Přeji hezký den všem
5. 8. 2021 09:45
5. 8. 2021 09:43
(a dekuji vsem za pochvalu
Masula, svatba vnucky urcite byla hezka.. no a kvetakovy tyden nas ceka take.
Hazel - Stani, veproveho neni nikdy dost!
Simi, bramborove knedliky plnene uzenym masem, zase mi delas chute
U nas byla teleci jatra s br kaşı a smazenou slaninkou, cibulkou a salveji...
Jednou za rok se placnu pres kapsu a objednam lanyze, ted jsou v sezone ty letni ( cenove dostupnejsi, i kdyz mene aromaticke).. byly s tagliatte, maslem a parmazanem.
4. 8. 2021 12:06
4. 8. 2021 07:29
Předchozí 1 … 1013 1014 1015 1016 1017 … 2913 Další