Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Simona Skolakova, před 5 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„tara23: Jajajajaapaja: tak já dávám do mrazáku hodně málo…“ Simona Skolakova, před 5 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš, ano do mrazáku je dávám usmažené.…“ tara23, před 9 hodinami
„tara23: Věruš, a do mrazáku je dáváš už usmažené? Já hotová…“ Jajajajaapaja, před 10 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
1. 8. 2021 16:37
1. 8. 2021 08:58
1. 8. 2021 07:19
1. 8. 2021 06:42
31. 7. 2021 16:04
31. 7. 2021 07:56
31. 7. 2021 05:32
30. 7. 2021 08:59
29. 7. 2021 11:07
29. 7. 2021 10:52
29. 7. 2021 08:24
28. 7. 2021 19:48
28. 7. 2021 19:19
28. 7. 2021 18:33
1. Ja jsem zde spis amater, co se vareni - a i foceni tyce
2. Ne vzdy, co na fotce vypada "sexy" i chutna "sexy"
3. Ja obdivuji stale kucharky zde, ktere nejenze maji dobre napady a zkusenosti, ale take je dokazi sdilet a popsat ve svych receptech, nafotit... poradit... inspirovat, at uz zacatecniky, ci starsi rocniky
No list by byl dlouhy,.. :- Marie Svarcova, Maris, Yanull, Mika, Andrea, Masula, `catleen, Tejaja, Bibinka, Recepty, Doga, casino.. atd. atd...no a pak i vsichni, co sice nevkladaji recepty,nefoti, ale sdileji co vari, davaji ostatnim inspiraci a rady, komentare.. jako treba Ty Simi, Michalka, Brontik nebo Milan.. opet atd.atd.
Ja dnes tedy nevarila, "business lunch" byl v Italske/Sicilske restauraci... mela jsem teleci rizek - a abych nebyla za "gurmanskeho barbara" priloha byla podle italskych zvyku pasta.. no moc mne to bez te bramborove kase nejelo... ale ja to zase nekdy brzy dozenu - pasta zvlast a rizek zvlast
O zitrejsim menu jeste neni rozhodnuto... asi neco rychleho ..
28. 7. 2021 12:23
Předchozí 1 … 1013 1014 1015 1016 1017 … 2911 Další