Poslední diskuze
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 42 minutami
„Co dnes uvařit?“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 43 minutami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„jsou u nás děti, děda dělá palačinky a já knedlíky s…“ tara23, před 20 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
10. 10. 2011 07:48
10. 10. 2011 07:06
10. 10. 2011 06:55
9. 10. 2011 19:22
9. 10. 2011 16:25
9. 10. 2011 15:59
co vám chutná za polévky , když nemáte vývar?
- nechce ani moc používat bujony, že prý to asi moc zdravé nebude
ale já jako začínající kuch. si moc rady nevím
9. 10. 2011 12:10
Také jsem zvolila Hovězí na divoko (jako Iv.Bílková), ale já od Jendy1 http://www.toprecepty.cz/recept/8486-hovezi-na-div....
Moc dobré
Na zítra jsem současně dělala cibulové závitky od Elizy http://www.toprecepty.cz/recept/21731-veprove-zavi.... Už jsem zobala
Ke kávě rychlík jablkový štrůdlík, není už čas, protože pořád dokola suším jablka a jdu sázet česnek
9. 10. 2011 11:10
9. 10. 2011 09:39
9. 10. 2011 07:49
9. 10. 2011 07:43
Lepší než od drůbeže pokálený dvorek , dělat řízky z těch kuřecích holek.
My dnes pár prs z kuřat máme, v trojobalu uděláme.
9. 10. 2011 07:36
9. 10. 2011 07:29
9. 10. 2011 07:27
9. 10. 2011 06:48
Předchozí 1 … 2319 2320 2321 2322 2323 … 2913 Další