Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Ja robím postrapatenú nevestu:-D Ako psa povie po šesky rozstrapatená ? Rozcuchaná ?:-?:-?

Marti, tak to se nedivím. Já už vzdala nákupy těchto mražených výrobků. Nemáš třeba možnost nakoupit si čerstvá i víc a dát je sama zmrazit? Nebo koupím i chlazená - tam tá váha odpovídá a taky je zmražuju (i když to,pravda,odborníci nedoporučují - ale žieme a nikdy nám nic nebylo). mražené kupujeme snad jen zeleninu - takové ty speciálnější druhy, pak nanukáče apod a občas filé - pokud to nezvládnu v rybárně.Je fakt, že zaplatíš hlavně tu vodu a taky nevíš, kolikrát to majpřemražované, takže zdravotně ....:no:

tak jsem v mrazáku našla kuřecí prsa, no, po rozmražení to bylo pomalu více vody než masa, na balíčku je natištěno 600 g, tak to nemělo ani náhodou :-(. Nicméně jsem je jen nakrájela na kousky a osmahla na másle, k tomu bram. kaši a zeleninku, bylo to výborné :-p a ještě tu straší kotel čočkové polévky ze včerejška :-)

U nás dnes vyhrál květák.Květáková polévka a květákové bramboráčky.;-) :-p

tak zbyteček guláše ze včerejška a jelikož už je zase před výplatou :-S, tak už jen čočkovou polévku :-p

my dojídali ten kuskus s vepřovým a jako polévku jsem uvařila polévku ze zelené petrželky. Neboť sklízím poslední zásoby auž mám plný mražák i naloženou, tak teď ji zužitkovávám přímo. Vzpomněla jsem si na starý recept. Není špatná.;-)a jelikož manžel i rodiče jsou na polévkách těžce závislí, tak díky za recepty po babičce.:-p

Marto, díky za recept, doufám, že se mi ta bábovka povede a bude co fotit:-D:-)):-))

Dnes nikdo nevaří, co se děje ??? U nás dnes http://www.toprecepty.cz/recept/3009-zapekane-bram... - ale s obměnami. Rozmarýn a hermelín nemám. Použila jsem uzenou krkavici a eidam. Snad uspěju ;-)

maris, tak jablečnou bábovku ráda vložím, ani mě nenapadlo, že tu ještě není, připadá mi celkem známá :-). Jen jsem na vyfocení zachránila poslední 3 mizerný kousky, tak to musíš napravit, až jí upečeš, ty máš krásný fotky ;-)

Jé teď koukám, že je tady teplý bramborový salát s uzenou makrelou, tak ten ne:-O, ale tentohttp://www.toprecepty.cz/recept/883-bramborovy-sal... :-))

Marto, prosím, nemohla bys přidat recept na jablečnou bábovku ? Hledala jsem ji, ale asi tady není. Mám docela dost jablek a ráda bych zkusila.Díky:-*

U nás budou http://www.toprecepty.cz/recept/1684-krupave-rizky... s teplým bramborovým salátem a asi štrůdl.:-p

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více