Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nové příspěvky diskuze

Příspěvky fóra: všechny | pouze poslední

Teď už se hezky ochladilo - venku je jen 27°C.

Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie namiesto klasickych kvetov a bol to fakt super napad. Najprv som sa bal, ci sa to cestou v aute cele nerozpadne alebo neroztopi, ale nastastie to drzalo perfektne. Zena bola nadsena, lebo vsak klasicke kvety clovek po tyzdni aj tak len vyhodi, ale toto sme spolocne zjedli a to ovocie v cokolade bolo velice dobre. Jedina vec, na ktoru si treba dat realne bacha, je skladovanie a cas. Musi sa to zjest naozaj rychlo, lebo ked nam kusok zostal do druheho dna v chladnicke, jahody uz zacali pustat stavu a banany trochu zhnedli, takze to uz nevyzeralo bohvieako :)

]