Kupte si čerstvé ovoce a zeleninu

25. 9. 2018 16:00

Ostatní toprecepty.cz toprecepty.cz

Dnes už každý ví, že pro přípravu jídla jsou nejlepší čerstvé a lokální suroviny. Občas je ale obtížné takové zboží sehnat. Díky webu www.sousedovazahrada.cz je to nyní o něco snazší.

Na tomto webu lidé mohou nabízet a kupovat přebytky ze svých zahrad a zahrádek. Teď na začátku podzimu je sezóna sklizně jablek, zkuste se na www.sousedovazahrada.cz podívat, zda někdo ve Vašem okolí nenabízí skvělá domácí jablka, jistě chutnají o mnoho lépe než jablka ze supermarketu dovezená z druhého konce Evropy. A když z nich upečete třeba štrůdl, tak máte úspěch zaručen.

Kromě čerstvého ovoce a zeleniny můžete na tržišti koupit domácí výrobky z nich. Tyto výrobky se dají poslat i poštou, můžete tak snadno koupit domácí marmelády, sirupy, povidla, sušené ovoce, med, mošt a spoustu dalšího. Třeba konkrétně mošt si můžete objednat a prodejce Vám ho připraví čerstvý na základě Vaší objednávky.

Udělejte si radost, navštivte a kupte si něco dobrého na www.sousedovazahrada.cz. Třeba tam najdete Vašeho souseda z vedlejší ulice a  zjistíte, že má na zahradě skvělá jablka, prodává nejsladší med, nebo jeho slepice snášejí ta nejlepší vajíčka.

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej svým přátelům!

Sdílet na Facebooku Poslat emailem

Článek sdílelo již 16 kuchařů a kuchařek

Recepty k tomuto článku

Ke článku nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář