Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Papriko, chlebíčky jsou úžasné :yes::yes:

Nevím jestli to už neznáte, ale neodolala jsem. V příloze jsou nápady na neobyčejné chlebíčky. To je neuvěřitelné co se dá z chleba, salámu a sýra všechno vytvořit. ;-)

tejaja, dík za radu :yes:

Tejaja, určitě - rozcuchaný, zcuchaný, pocuchaný, .... - ono je toho víc, vyer si, co ti to připomíná ;-). Jak uvádíš tu etiketu o mražení ryb, tak to si zítra pozorně prohlédnu etikety, neuvědomuju si, že bych tam někdy viděla - na lodi :-O, asi fakt spíš na souši.:-)

Martuška, pri kúpe mrazených rýb si všímaj etiketu, kde boli ryby mrazené. Ak priamo na lodi, kúp, ak nie vyhni sa im. Filé sa väčšinou mrazí na pevnine, preto je viac nasiaknuté vodou.

Spagetko, to jsem právě měla zcela vyjímečně kupované zmražené kuřecí maso, proto jsem se nestačila divit, kolik to může mít vody :-O, jinak tu kupuji maso na váhu (ikdyž ta cena :-S). U rybího filé jsem byla v šoku mockrát, to už je skutečně samá voda a na pekáčku po upečení velké nic, už tady kupuji jen od Nowaca, sice je trošku dražší, ale masa je nejvíc :yes:

Ja robím postrapatenú nevestu:-D Ako psa povie po šesky rozstrapatená ? Rozcuchaná ?:-?:-?

Marti, tak to se nedivím. Já už vzdala nákupy těchto mražených výrobků. Nemáš třeba možnost nakoupit si čerstvá i víc a dát je sama zmrazit? Nebo koupím i chlazená - tam tá váha odpovídá a taky je zmražuju (i když to,pravda,odborníci nedoporučují - ale žieme a nikdy nám nic nebylo). mražené kupujeme snad jen zeleninu - takové ty speciálnější druhy, pak nanukáče apod a občas filé - pokud to nezvládnu v rybárně.Je fakt, že zaplatíš hlavně tu vodu a taky nevíš, kolikrát to majpřemražované, takže zdravotně ....:no:

tak jsem v mrazáku našla kuřecí prsa, no, po rozmražení to bylo pomalu více vody než masa, na balíčku je natištěno 600 g, tak to nemělo ani náhodou :-(. Nicméně jsem je jen nakrájela na kousky a osmahla na másle, k tomu bram. kaši a zeleninku, bylo to výborné :-p a ještě tu straší kotel čočkové polévky ze včerejška :-)

U nás dnes vyhrál květák.Květáková polévka a květákové bramboráčky.;-) :-p

tak zbyteček guláše ze včerejška a jelikož už je zase před výplatou :-S, tak už jen čočkovou polévku :-p

my dojídali ten kuskus s vepřovým a jako polévku jsem uvařila polévku ze zelené petrželky. Neboť sklízím poslední zásoby auž mám plný mražák i naloženou, tak teď ji zužitkovávám přímo. Vzpomněla jsem si na starý recept. Není špatná.;-)a jelikož manžel i rodiče jsou na polévkách těžce závislí, tak díky za recepty po babičce.:-p

Marto, díky za recept, doufám, že se mi ta bábovka povede a bude co fotit:-D:-)):-))

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 44 minutami

„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, před 1 hodinou

„RADY PRO ZDRAVÍ “ blooda, 27. 6. 2024 13:13

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více