Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 2 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas jeste zbytek kvetakove polevky , a…“ hazel, před 1 hodinou
„Dobré odpoledne😊, dnes k obědu holandské řízky, bramborová…“ MarcelaPa, před 7 hodinami
„hazel: Stáni, do toho to má ješte daleko. Ale mám radost,…“ MarcelaPa, před 9 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
21. 6. 2026 10:34
21. 6. 2026 10:32
21. 6. 2026 09:17
Na tortily jsem vyndala velké prso, tak jsem z něj udělala ještě 2 pravé řízky a poslala jsem jim je. ted volal, děkoval, ale že k řízku by si dal salát 😁
21. 6. 2026 08:30
V poledne se mrknu na net, jakou v Senomatech nabízí zmrzku a pojedeme si pro ní 😀
21. 6. 2026 08:05
21. 6. 2026 00:19
u nas zeleninova polevka s krupickou a vajickem, salat s vajickem a topinky, dojedli jsme muffins.
Koupili jsme si kosik jahod na trhu, krasne cervene a sladke.Tak ze ted jiz budou vsude.
Nadie, tak ted jsi hezky uzivejte chatu, a se vsemi navstevami a Tvemu Pavlovi preji at se brzy citi lepe. Koleno je vzdy trapeni na dlouhou dobu.
Ty teploty Vam nezavidim, ochlazujte se tak jako ta duchodkyne na tom obrazku od Julii.😂
Dobrou noc
20. 6. 2026 21:18
20. 6. 2026 18:43
20. 6. 2026 15:20
20. 6. 2026 14:23
20. 6. 2026 14:20
20. 6. 2026 14:15
20. 6. 2026 14:12
20. 6. 2026 14:10
Bouřka nás zase obešla; sice sprchlo, ale zase už svítí sluníčko.
20. 6. 2026 13:38
Pěkné odpoledne všem 😊, dnes jsme měli k obědu letní zeleninovou polévku, cuketové bramboráčky a ledový salát. Na pití jsem připravila jahodový ledový čaj a teď jdu udělat do mrazáku jahodovou zmrzlinu.
Předchozí 1 2 3 4 5 … 2912 Další