Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 1 hodinou
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Dobré odpoledne😊, dnes k obědu holandské řízky, bramborová…“ MarcelaPa, před 1 hodinou
„hazel: Stáni, do toho to má ješte daleko. Ale mám radost,…“ MarcelaPa, před 2 hodinami
„Hezký den, dneska nevařím, dojíme vepřovou s knedlíkem. …“ tara23, před 7 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
13. 3. 2012 07:31
13. 3. 2012 07:11
tak Ti musím verše psát.
Přeji Ti v nich štěstí, zdraví
a ať Tě má každý rád.
A ať v každý den co přijde,
Tvou tvář úsměv ozdobí.
13. 3. 2012 06:53
preji ti k jmeninam jen to dobre a lepsi. pevne zdravi, pohodu, klid a spoustu lasky od svych nejblizsich, 1000 000 duvodu se radovat a jednou tolik duvodu se smat, k tomu kousek stistka za kloboucek a pukét do ruky
13. 3. 2012 02:27
11. 3. 2012 09:39
Cekrops,i tobě všechno nejlepší k narozeninám,hodně zdraví,štěstí a prima receptíky na topkách
10. 3. 2012 07:45
Všem ostatním,co dnes také slaví přeji radost,štěstí a hodně zdraví
8. 3. 2012 18:16
Též všem ženám přeji krásný MDŽ
8. 3. 2012 18:15
8. 3. 2012 18:07
http://theuglydance.com/?v=sqrraqhnao
8. 3. 2012 17:56
8. 3. 2012 17:56
8. 3. 2012 15:55
tak Ti přeju hodně zdraví,
štěstí, lásky,
ze starostí žádné vrásky,
všeobecnou pohodu,
samou dobrou náladu.
Ať se pořád skvěle máš,
panáka si na to dáš!
8. 3. 2012 15:21
8. 3. 2012 14:37
Dávno nejsme malé holky
přežily jsme jesle, školky,
výchovu i vzdělání,
první lásky vyznání.
Dnes už víme, co nám sluší,
víme dřív než jiní tuší,
co je tabu, co se může,
jak na naše drahé muže.
A za to dnes, milé ženy,
budeme snad políbeny,
možná bude k EM-DÉ-ŽET
ve váze i růže květ.
Možná ale jako jindy
zase nic a jenom pindy.
A proto si milé dámy
popřejeme zase samy.
Ať jsme na vše připraveny,
od toho jsme právě ženy.
8. 3. 2012 12:09
Předchozí 1 … 644 645 646 647 648 … 930 Další