JanaDorazinova uvařila 3. 6. 2011 10:15 Krkovička na červeném víně 0 0 Zobrazit detail dobrou chuť!! Okomentovat
Doktor Vševěd z pořadu Na lovu přiznal, jak to má s vařením: Špagety nebo knedlíky z pytlíku zvládnu, ale nic velkého nezkouším