Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nova kuchyň - trouba

Geryyy: jj, já Ti rozumím, také se někdy ptám, ale obvykle nemám velká očekávání a pak jsem mile překvapená, když se sejde hodně odpovědí. Nakonec sis ale poradila a přeji Ti, abys byla dlouho spokojená.;-)
Já když něco vybírám, tak hodně sleduji recenze přímo u konkrétního výrobku, ale z různých prodejen. Občas se tam nějaké hodnocení ukáže, nejen takové to "došlo v pořádku a brzy..."

Nadja: jj však v poho.. Já myslela, že mi sem napíšou že třeba nějaké trouby s katalýzou a pyrolýzou už lidi mají doma a jaké s tím mají zkušenosti apod...:yes:

Geryyy: Nediv se, ale nikdo nekupuje troubu každý rok, takže zkušenosti nejsou.
Já např.mám mini troubu, takže mé zkušenosti s ní by Ti mohly být tak akorát k ničemu.

Geryyy: moc ráda bych ti poradila, ale, bohužel, nemám s tím zkušenost.

Teda moc lidí mi neporadilo...:-( Nakonec jsem dle svých požadavků vybrala Gorenje BOS6737E09WG, má 77litrů objem, 2x vysouvací lištu, krohové topné těleso,11programů, a čištění katalýzou-tam si ještě musím zjistit zda jde koupit náhradní , na výměnu...
Veronice děkuji za radu;-)

Já koupila Beko BIM 22300 X. Naprostá spokojenost. Peču něco skoro každý den. Nic mi nepřipaluje,má časovač, sama se vypne. Čištění zatím neodzkoušeno, jen hadřík a houbička zatím stačil. Šlo to lehce vyčistit. Stará mi připalovala vše svrchu, musela jsem ji vyměnit.

Dobrý den.
Dělám komplet rekonstrukci kuchyně.
Chtěla jsem se zeptat zda mi poradíte jakou vestavnou troubu?
Indukční desku i digestoř už mám vybranou ale s troubou si nevim rady.
Chtěla bych s kruhovym topnym tělesem? Má někdo? Vyplatí se to?
Další věc je katalyza, ma to smysl? Má s tím někdo zkušenost? S výměnou desek? Například u zn concept jsou k zakoupení a lze je vyměnit ale nemají to tak všechny trouby. Máte zkušenosti s čištěním těch katalytickych Desek?
Ma smysl kupovat troubu s pyrolyzou? Prý to bere strašně moc energie což znamená třeba jedno čisteni až 200kc? A opravdu vše se spálí?
Mate k doporučení nějakou značku kterou nebrat či brát? Známá ma v úplně nové kuchyni 5let amicu a už ji má dole propalenou.
Dale s možností páry ma to nějaké vyhody?

Děkuji všem moc za rady.
:-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ Nadja, před 34 minutami

„Nova kuchyň - trouba “ Nadja, 15. 1. 2023 21:15

„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, 14. 1. 2023 14:25

Naše chalupářská
kuchařka

Nově v prodeji!

Koupit

Marie