Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 49 minutami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 49 minutami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„Dobry vecer, u nas jeste zbytek kvetakove polevky , a…“ hazel, před 12 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
24. 12. 2013 01:21
u nás k obědu buřtguláš a večer co dům dal - dělal se salát, takže i pár domácích chlebíčků. Na ráno jsem upekla štolu, k obědu bude zítra houbový Kuba a večeře je jasná
23. 12. 2013 18:08
23. 12. 2013 11:06
23. 12. 2013 09:27
22. 12. 2013 11:48
20131222_114241.jpg
22. 12. 2013 10:19
22. 12. 2013 10:08
22. 12. 2013 09:19
22. 12. 2013 09:17
My dnes odlitame na rodinne vanoce na Slovenske hory a tak jsme meli predcasny anglicky vanocni krocanovy obed uz vcera. Myslim, ze za skoro 2 dekady zde se mi podaril temer k dokonalosti, pravda, nadivku jsem si trosku "pocestila" po babiccine videnskem receptu
Ashgan - kruta, zalezi na velikosti, mela by se vzdy pect pomalu a podlevat a maslovat :) Ja mela stesti, ze jsem sehnala bronzoveho krocana ze zdejsi farmy, stal me majlant, ale vanocejsou jen jednou za rok a ta chut za to stoji
Preji vsem moc hezke vanocni svatky v klidu a bez stresu a dekuji za mile prijeti zdena topkach
Simona
21. 12. 2013 23:09
u nás hovězí plátky z pomalého hrnce s bramborovou kaší a kyselou okurkou.
21. 12. 2013 14:49
21. 12. 2013 11:04
20. 12. 2013 20:56
k obědu guláš od včera a k večeři pečené kuřátko.
20. 12. 2013 19:33
20. 12. 2013 19:14
Předchozí 1 … 2024 2025 2026 2027 2028 … 2912 Další