Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Veronika.Hrozna, před 21 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Tak takové teplo už nebylo dlouho, na ochlazení jsem si…“ Veronika.Hrozna, před 17 minutami
„Ahojky všem, dnes asi kolem 15.h. bylo 42°C, před hodinou…“ Nadja, před 55 minutami
„Dobrý večer😊, ráno jsem udělala snídaňovou misku s ovocem a…“ MarcelaPa, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
16. 5. 2026 07:25
Celou slepici jsem vařila v PH 8 hodin. Mnam, je moc dobrá. Už jsem jí v 7.30 snídala😁.
Dál budeme mít segedín s knedlíkem.
Ted manžel polévku vezl na Křivoklát
16. 5. 2026 07:21
Ted už jahodovou omáčku milují i děti. 😁
16. 5. 2026 06:57
16. 5. 2026 06:55
16. 5. 2026 06:30
Mě hrozně vadí, když manžel ostřím nožem šoupe po dřevěném prkénku. okamžitě mi naskakuje husina 😁.
Když mu řeknu, že nůž tupí, tak mi odpoví, že si je brousí😀.
Ale už jsem ho snad naučila na nakrájené suroviny používat stěrku😀
15. 5. 2026 16:17
Děti měly k večeři knedlíky s jahodama a my hamburgr na grilu 😋
15. 5. 2026 13:21
15. 5. 2026 12:40
15. 5. 2026 12:36
15. 5. 2026 11:34
Co máme myčku nic se ručně nemeje 😀, pouští se i 3x za den. A to se jí manžel hodně bránil.
Ale než se špinavé nádobí do myčky dá, vždy se opláchne.
15. 5. 2026 11:28
15. 5. 2026 10:25
My měli ovarové koleno, křen, chleba
15. 5. 2026 08:33
Jednu dávku knedlíků jsem uvařila včera, druhou dneska.
Ty knedlíky se hodí, máme do večera děti, tak budou k večeři knedlíky s jahodama. To vím, že se nají hodně😀
15. 5. 2026 08:29
Ale zase to má tu výhodu, že já vůbec neuklízím 😁, jen utírám prach.
Sotva dovařím, už jezdí tyčovým vysavačem😀.
Ono je to asi hodně i tím, že nemáme zahradu, jinak by se vyřádil na ní.
Vendula to má po něm. Ještě nechodila ani do školy a už Zbynkovi uklízela tašku do školy 😀.
Vše si pečlivě rovnala. Zbyněk říkal, že je to nemoc 😁.
Když byla větší, tak když sem před vánocemi, řekla, že už se musí začít uklízet. Tak mi odpověděla.
Ty bud v klidu, my už jsme si to s tatínkem naplánovali.
Ted už jí děti trošku vycvičily 😁. jejich pokojík uklízí když nejsou doma, protože jak je má u sebe, tak co vyhodí, děti si nastěhují z5😁
15. 5. 2026 08:06
Předchozí 1 … 21 22 23 24 25 … 2914 Další