Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím z rozžhaveného obýváku Dneska toto, torteliny s…“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„Hezký den dnes kapustová polévka se žampiony a vepřový…“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„Hezký den, po dlouhé době jsem si dneska pochutnala na…“ tara23, před 2 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
20. 2. 2011 16:55
Mám upéct dort kakaový korpus, ale nevím co vybrat, když vezmu normální recept na piškotové těsto, tak jsou dva postupy. Bud sníh a do nej pak cukr žloutky, mouku a nebo žloutky s cukrem a sníh nakonec. Je v tom nejaký rozdíl ve výsledku? Potřebuji nadýchaný ale ne suchý korpus.
Mimochodem mela by tu být kolonka na krémy. Sháním nejaký rádoby dietní s jagurtem,.... a pak šlehačka,...
Jsem začátečník a neumím používat želatiny,.... a takhle hledám v receptech jak ratlík
20. 2. 2011 16:43
20. 2. 2011 13:09
20. 2. 2011 12:11
20. 2. 2011 11:06
20. 2. 2011 10:48
20. 2. 2011 10:44
20. 2. 2011 10:21
Manka47 krásně konkuruješ Vašíkovi!!
20. 2. 2011 10:17
20. 2. 2011 10:14
Takže jsem to odkejval SVÍČKOVOU S KNEDLÍKEM bych si dnes dal.
20. 2. 2011 08:24
20. 2. 2011 00:04
19. 2. 2011 22:19
19. 2. 2011 14:17
19. 2. 2011 14:09
Předchozí 1 … 2426 2427 2428 2429 2430 … 2914 Další