Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 14 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 16 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 14 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 16 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 18 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
29. 4. 2026 05:18
Manžel jí jí jen proto že je uvařená. Ještě jsem od něj neslyšela "Uvař polévku" Já čím jsem starší, tím mám polévky radši. A protože jí vždycky uvařím víc, dostanou i sousedi 😁.
Jinak když se vaří jídlo s láskou a ne proto, že se musí je to na něm znát.😀
28. 4. 2026 21:19
u nas dnes sladke jidlo, ryzovy sladky nakyp se svestkami. Od vcera me zbylo hodne uvarene ryze a tak jsem to vyuzila na nakyp. Ja to tedy moc nemusim, ale manzel to ma moc rad.
28. 4. 2026 19:38
Veronika.Hrozna: dělala jsi zajímavou česnečku - u nás jsou to jen vařené brambory s česnekem, majoránkou a kouskem sádla.
28. 4. 2026 18:32
Veronika.Hrozna: no, to nevím, kdo by si mohl stěžovat !!! Ten by asi příště byl o hladu.
My měli dnes zbytek kuřete na cibuli s rýží. Zítra udělám kančí a Petr si ho přeje na česneku.
28. 4. 2026 17:23
28. 4. 2026 17:08
28. 4. 2026 17:03
28. 4. 2026 15:38
Nechtěla jsem zábaly a koupele. Tak máme jen privátní bazének s vodou z mrtvého moře. Budeme se pohupovat na hladině 😁
28. 4. 2026 13:32
28. 4. 2026 11:14
Ségra byla několikrát v Bertiných lázních a pak je tam ještě Aurora.
Já se těším na plavbu parníkem, po rybníku Svět, půjdeme do zámku, tam jsou 2 prohlídkové okruhy, pak bych se chtěla podívat na Schwarzenberskou hrobku. Ségra nám doporučila okružní jízdu vláčkem, po celé Třeboni. Tak uvidíme co všechno stihneme. Ono 5 dní je krátká doba.
28. 4. 2026 10:17
28. 4. 2026 09:04
Věruš tak to se budete mít prima,hlavně aby Vám vyšlo počásko😉
28. 4. 2026 06:48
Tak když jsme v Rak. většinou si kupujeme oběd v Čínské restauraci a bereme si ho domů. Z jedné porce máme oběd oba a ještě funím 😁.
V neděli jedeme na 5 dní do Třeboně. A půjdeme aspon 1x na oběd do rybí restaurace na kapří hranolky 😁. Umí je tam udělat bez kostí a zápachu. Manžel tomu teda moc nevěří😁, už chtěl 2x abych přísahala, že budou opravdu bez kostí😀.
Jinak máme polopenzi, tak snad se dobře najíme😀.
Dneska nevařím, máme od včera vepřové s knedlíkem a pak jdu na masáž.
Manžel jede odpoledne zase na dia, tak tentokrát přiveze večeři, kebab talíř, bez hranolek 😁. Ty udělám čerstvé doma
28. 4. 2026 05:56
27. 4. 2026 22:40
u nas nadherny den, plny slunicka 20 stupnu.
Udelala jsem rizeto a kaderavkovy salat. Rizeta jsem udelala moc a tak jsem posla neco k synovi. Deti po sportech urcite si vecer jeste rizeto daji.
U nas s manzelem to je stejne jako u Simonky a vlastne stejne jako u Vas vsech. Jedine manzel na vareni nema zadne bunky a kuchareni neni pro neho. Me to nevadi ja varim docela rada, a ted pro nas dva to je jednoduche a podobne jako u Jarusky, klidne jen polevka a chleba. Musim dodat , ze kdyz se me nechce varit, tak me rekne,ze si vezme chleba a zadny problem.
Ale znam manzelsti ze manzel si sedl ke stolu a jen cekal ze ho manzelka obslouzi. To by se mnou nepochodil a mohl by sedet u prazdneho stolu hodne dlouho.
Zde vsak manzelky ocekavaji od manzela aby varili spolecne.
Meli jste hezke jidelnicky pres weekend.
Hezkou dobrou noc.
Předchozí 1 … 31 32 33 34 35 … 2913 Další