Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 3 hodinami
„Flavor Oils Supplier in USA- Bulk Supplier Online“ animeshbointel, před 20 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas byla kvetakova polevka a topinky. …“ hazel, před 3 hodinami
„Julia Oskerova: Juli, ještě kousek zbyl.😋“ MarcelaPa, před 10 hodinami
„Zdravím dievčatá, u nás je veľmi horúco, doobeda sa ešte…“ Julia Oskerova, před 11 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
21. 4. 2026 06:59
Už se těším, že jestli budu někdy vařit jen pro nás 2, z půl kila masa budeme mít oběd na 2 dny 😁.
Snad se někdy dočkám
21. 4. 2026 06:51
21. 4. 2026 06:40
21. 4. 2026 06:21
20. 4. 2026 21:20
20. 4. 2026 20:12
tara23: Ty si umíš vždycky poradit.
20. 4. 2026 19:19
dnes jsem varila ve velkem. Zeleninovou polevku, pastyrsky kolac, kaderavkovy salat a spenatove pusinky. Ani jsem neudelala jeden obrazek, proze manzel to rychle odvezl, proto ze deti maji zase "try out", snacha je na denni operaci jeste v nemocnici, ale je vse jiz v poradku .
20. 4. 2026 18:05
20. 4. 2026 17:40
Akorát se bude muset spokojit s vařeným bramborem, špecle jsou na Křivoklátě😀
20. 4. 2026 17:01
20. 4. 2026 09:21
Sotva jsme dojedli, tak manžel řekl, že bych to mohla uvařit hned příští týden znovu 😀 a pošeptal, abych mladým nedala všechno domů, abych nechala i pro nás na zítra😁.
Protože králíka zas tak často nedělám, asi už se najinou úpravu nikdy nedostanu. Takhle pečený králík je opravdu velká dobrota😋
20. 4. 2026 07:22
19. 4. 2026 22:29
ja jsem dnes usmazila veprove rizky. Jiz jsme na ne meli dlouho chut. Ja je nedelam, proto ze vim ze manzel nema jist smazene na tuku. Oba jsme se schodli, ze jednou za cas to neuskodi. Chtela jsem delat bramborovy salat, ale ten jsem jiz neudelala. Oba dva jsme spokojeni.
Dobrou noc a hezke probuzeni do noveho tydne.
19. 4. 2026 12:20
19. 4. 2026 10:44
Já mám dnes lososa jen hozeného na pánev, bez přílohy, jen s okurkovým salátem a Petr má zbytek králíka na česneku - včera ho nejedl, protože jel na country bál, tak aby z něj netáhl česnek. Zítra bude kuře, ale ještě nevím jak, asi na paprice. Teď se chystám na jeho očištění a porcování. Všem, kdo právě obědvá, přeji dobrou chuť.
Předchozí 1 … 36 37 38 39 40 … 2912 Další