Co dnes uvařit?
u nas rajska omacka z hovezimy kulickami a zeleninova polevka s krupickou a vajickem, kterou manzel dovezl detem.
Ctu jak delate velikonocni nadivku, docela se mne chce zkusit ji znovu. Problem je zde je to uzene jine, musim se podivat v evropskem obchode jestli oni nemaji takove to dobre uzene.
Dnes u nas pod mrakem,ale 16 stupnu. byli jsme se projit a jiz jsme videli co lidi a deti vytahlo kola.
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 8 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas jeste zbytek kvetakove polevky , a…“ hazel, před 8 hodinami
„Dobré odpoledne😊, dnes k obědu holandské řízky, bramborová…“ MarcelaPa, před 14 hodinami
„hazel: Stáni, do toho to má ješte daleko. Ale mám radost,…“ MarcelaPa, před 15 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Velikonoční nádivka (hlavička) - klasika z jizerskokrkonošské oblasti
spagetka
Hodnocení receptu je 4,9 (32×)