Co dnes uvařit?
Ted jsme přijeli z nákupu a mám toho plné kecky.
K obědu jsme si u Čínanů koupili křehkou kachnu s omáčkou a rýží.
V Kauflandu jsem si chtěla koupit ve vaničce Madarský Gerwais a zjistila jsem, ře ho maj o 10Kč dražší než v Rohlíku.😀
Zapečené brambory s uzeným masem a smetanou
Hodnocení receptu je (66×)
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 4 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 4 hodinami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 5 hodinami
„Dobry vecer, u nas jeste zbytek kvetakove polevky , a…“ hazel, před 16 hodinami
Houbová zelňačka - slovenská
magdalenka
Hodnocení receptu je 4,9 (34×)