krásný chlebík, tak mě navnadil, že jsem si zadělala "staré těsto" na zítra ještě ráno upeču . Díky i Cathleen za pěkný komentář ohledně "překládání těsta" - tak snad se i mě povede alespoň takový chlebík jak tady máte na fotkách.
ty jsou pěknéééé- já radši ze zbylých bílků dělávám "štafetky" o
ty je větší zájem, ale musí se dělat až těsně před vánoci ze dvou důvodů -- jednak by se krém v nich mohl zkazit - a jednak by na váoční stůl mohl zbýt pázdný talíř- jak jsou dobré.
tak přesně takovéhle dělám již asi 30 let pravidelně každý rok na vánoce, posledních asi 5 let ještě musím dělat 1 várku , ale z pomletých piškotů /dcera má alergii na ořechy/., tak aby si taky mohla smlsnout.
Zdravím - tak jsi mi "špagi" připoměla léta mých dětí /synů/ vyrostli na snídaních z rohlíků,piškotů namočených v Bikavě anebo kakaa- dnes se na to dívají dost nedůvěřivě je jim /45 a 40/ let a svým dětem by to prý asi už takhle nedávali. No nic , každá doba má něco do sebe - byla to rychlá snídaně a hlavně jí měli "sprdnutou" na to šup, za to dnes děťátka se různě kroutí u stolu při jiných snídaních /zdravých/.
ty je větší zájem, ale musí se dělat až těsně před vánoci ze dvou důvodů -- jednak by se krém v nich mohl zkazit - a jednak by na váoční stůl mohl zbýt pázdný talíř- jak jsou dobré.
1 2 3 … 23 Další