Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 1 hodinou
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 1 hodinou
„tara23: taky údajně je 33, ale záleží kde se to měří, a…“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
24. 12. 2025 20:53
24. 12. 2025 20:27
Jak se mi letos vůbec nechtělo do pečení, tak jsem nakonec udělala vanilkové rohlíčky a několik druhů z lineckého těsta - slepované, plněné košíčky, Masarykovo cukroví, kuličky plněné lískovým oříškem a nakonec nepečené kuličky.
24. 12. 2025 20:02
24. 12. 2025 16:37
Hezký Štědrý večer všem, vzhledem k mé situaci jsme dnes k obědu měli slepičí polévku z pytlíku, jenom jsme do ní přidali nudle. Odpoledne manžel udělal džus východ slunce. Ale večeře už bude klasická - bramborový salát, kapr a kuřecí řízek. A pak různé pochutiny, které já nemůžu, ale dám si zmrzlinu s vaječným koňakem.
24. 12. 2025 10:21
K obědu bude tak jako každý rok bílá vinná klobása s chlebem. Nedá se nic dělat, asi ani letos zlaté prasátko neuvidíme.
Po obědě udělám pár chlebíčků.
No a k večeři také každoroční klasika, smažená treska, řízky z vepř. panenky a bramb. salát.
No a jak to vypadá, letos na vánoce nepřiberu, vůbec nemám na nic chut😀.
Snad už vám všem daly zuby i ostatní neduhy pokoj a svátky si užijetě podle svých představ.
"Štastné a veselé"🐷🐟🌲
23. 12. 2025 20:55
23. 12. 2025 20:31
23. 12. 2025 16:25
23. 12. 2025 15:48
23. 12. 2025 14:48
23. 12. 2025 12:51
23. 12. 2025 12:47
23. 12. 2025 12:10
23. 12. 2025 00:20
22. 12. 2025 23:52
No zasnu nad tim cukrovim, toho tedy je a jak pekne. To mas pilnou dcerku.
Předchozí 1 … 131 132 133 134 135 … 2913 Další