Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 10 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 13 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 10 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 13 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 14 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
23. 12. 2025 12:47
23. 12. 2025 12:10
23. 12. 2025 00:20
22. 12. 2025 23:52
No zasnu nad tim cukrovim, toho tedy je a jak pekne. To mas pilnou dcerku.
22. 12. 2025 23:49
u nas zbytek pastyrskeho kolace, dnes bude se zelenymi fazolky.
Dve vanocky upecene, treti udelam nez pojede dcera domu. Zrovna se me nejak nepovedli s tim pletenim. Delam je vzdy takto a nejak me to dnes neslo. No vim ze se snedi a na vystavu nejdou😁
Dnes jsme koupili lososa a zitra budu delat bramborovy salat, odpoledne jiz zde budou z Toronta ,tak budu mit pomocnici. Bude nas plny dum, tak bude veselo. Jiz se na ne tesime.
Vsem preji hezke Vanocni svatky, hezky si je uzijte v kruhu Vasich nejmilejsich, vsichni jste zde tak hodni, takze darecek urcite bude pro Vas pod stromeckem😘
22. 12. 2025 15:03
22. 12. 2025 10:52
22. 12. 2025 10:08
Já akorát včera udělala silnou česnečku a tu jedinou jsem jedla.
Ještě, že je Rohlík, přijel v pátek a přijede zítra s uzeninou na chlebíčky a s ovocem.
Vůbec si nedovedu představit jet do marketu.
Dneska teda budou játra z Rohlíku, ale jen s chlebem, už mám na ně docela chut. K nim asi rajský salát
22. 12. 2025 09:13
21. 12. 2025 20:12
Jeste nemame koupeneho lososa, ale to take asi zitra nebo v utery.
Mate moc pekne jidelnicky. Ja jsem mela moc rada ty vinne klobasy, presne jsme je doma delali jak u Marcelky. Zde jsem je nevidela, ale take jsem je nejak moc neschanela , musim to napravit.
Hezky Advetni vecer vsem.
21. 12. 2025 16:14
21. 12. 2025 14:12
21. 12. 2025 10:18
20. 12. 2025 17:57
20. 12. 2025 17:26
Nevíte někdo, co je s Věrkou? Snad nelehla s chřipkou.😥
Předchozí 1 … 131 132 133 134 135 … 2913 Další