Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Veronika.Hrozna: Verčo, ano opravdu 6 plechů z 1.2kg mouky :-D. Doma nám jich zbylo 10<3:-K.
Zájemců bylo hodně ;-)

Děvčata, je ale zajímavé, že manželovi nevadí kopr v naložených okurkách.
Přeji hezké páteční odpoledne :-) dnes k obědu krémová polévka z petržele a kari z TOP receptů a luxusní krupicová kaše. Tak s tou jsem dnes udělala manželovi radost.

tara23: 6 plechů placek?

tara23: MarcelaPa: :-D:-D:-Djste mne děvčata pobavila,tak my máme oba koprovku rádi,ale máme dost kamarádů,kteří jí od dětství taky nesnáší;-)

Zdravím, u nás chlebová polievka, kurací perkelt a cestoviny, uhorkový šalát.

MarcelaPa: U nás se nikdy nevařila, protože maminka jí taky najedla. Začala jí vařit až pro sestřiny kluky, ale nikdy jí neochutnala :-Q. Ted jí Lukášovi vaří tchýně, která jí ale taky nejí :-D

tara23: Věruš, tak to máš úplně stejně jako můj manžel. Jediné jídlo, které opravdu nedá do úst, je koprovka. A já jí miluju! Teď mi zrovna vypráví, že když měli doma koprovku, tak že vyndal vajíčko a rychle ho běžel opláchnout k vodovodu a to snědl. :-D

Hezký pátek, po 3 dnech odpočinku jsem si dneska přivstala a zadělala ze 2 dávek škvarkové placky a samozřejmě k nim uvařila bramboračku s houbama.:-K<3.
Ty milujeme všichni. Já je mám ráda s kávou, místo sladkého zákusku :-Q.
Fotky už jsem přidávala několikrát, tak si to dneska odpustím :-Q:-Q.
Ted se peče poslední šestý plech ;-)

MarcelaPa: Marcel, manželovi se, že nejí koprovku vůbec nedivím. Mě naskakuje husí kůže jen si na ní vzpomenu:-D. Nejím jí od dětství a je to asi jediné jídlo co bych nedala do pusy. I když toho nejím víc, tak koprovka je jediné jídlo které prostě nikdy. Ostatní kdyby bylo nejhůř, tak sním :-Q

Pěkný podvečer:-), dnes jsem udělala koprovou omáčku s kynutým knedlíkem. Manžel koprovku nejí, tak si udělal krůtí řízek s bramborem a okurkou. Ještě mu zbyl řízek na večer, já jsem udělala rychlý celerový salát s jablkem podle Romanky, tak si ho může vzít k tomu řízku.

Hezký den:-Kpolévka kapustová se žampiony a knedlíky s vajíčkem a hlávkový salát;-)manžel by pozvám na buchtičky se šodo,ty já moc nemusím i když jsem je jako dítě měla moc ráda.

Julia Oskerova: Juli i mi děláš chutě, lečo bude brzo. Manžel ho jí s chlebem a já ho musím mít s bramborem. A hodně je polít tou vonavou štávičkou :-K<3

Julia Oskerova: Juli, ty mi děláš chutě.:-D Lečo milujeme, budu ho muset taky brzy spáchat.

Dobrý deň želám. Včera som kúpila peknú voňajúcu papriku a o dnešnom obede bolo rozhodnuté<3 Uvarila som si lečo s vajíčkami a špekáčikom<3. Marcelka som rada, že vám chutilo:yes:

Pěkné poledne a dobrou chuť, kdo právě obědváte:-). My dnes králičí játra a srdíčka s rýží podle Juli.
Juli, pochutnali jsme si.:-K

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 3 hodinami

„Prosím inspirujte- nápady při kombi dietě“ Nadja, 11. 6. 2024 12:41

„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, 7. 6. 2024 19:28

Marie

Nejnovější recepty Více