Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 51 minutami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„jsou u nás děti, děda dělá palačinky a já knedlíky s…“ tara23, před 1 hodinou
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 7 hodinami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 7 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
10. 5. 2026 09:31
A ke kávě včerejší punčák 😀
10. 5. 2026 08:48
9. 5. 2026 23:45
u nas dnes bramborova kase, broccoli a losos. Zadny desert, byli jsme moc zamestnani venku.
Zitra je zde Svatek matek a tak nebudu varit, vsichni se sejdeme u syna, bude se grilovat.
Hezke brobuzeni do nedelniho svatecniho dne.💐
9. 5. 2026 16:30
Zdravím všechny, my jsme měli dnes k obědu klasický hovězí guláš a kynuté knedlíky.
9. 5. 2026 12:54
9. 5. 2026 11:35
9. 5. 2026 11:11
Udělala jsem také bramb. salát, zítra přijdou mladí. Sekaná bude ve středu 😁.
Než jsme jeli, tak se u nás sestra s Vendulou domlouvala na kdy bude chtít pro Jiříka k narozkám dort. Vendula že na sobotu 😁.
A včera se mi sestra ptala v kolik jedeme, že dort dodělá.
No, ale Jirka má narozky sice v sobotu, ale 23.5😁 Tak se za 14 dní bude péct znovu.
Venda dort přinesl, ukrojila jsem mladým menší půlku, tu větší, že tady nechám na zítra aby bylo co ke kávě 😁.
Vendula dorazila a odjela domů bez dortu 😁. Když jsem to zjistila volala jsem jí, proč přijela, jestli pro dort a nebo nás jen pozdravit😁.
Odpověděla " Ty vado, tak znova 😁"
9. 5. 2026 10:18
9. 5. 2026 08:55
9. 5. 2026 06:36
8. 5. 2026 17:02
8. 5. 2026 16:17
8. 5. 2026 16:13
Já ryby moc nemusím, manžel už vůbec ne. doma mi povolí jen sumečka a nebo pstruha.
V třeboni měl 2x candáta, jednou se zeleninou a jednou v citronové omáčce😁. A jak si pochvaloval. Oni ryby umí udělat, všechny jsou bez kostí a bez zápachu. Ani kapr kosti nemá 😁.
I v klasických lázních si vybíraji ze 2 jídel a jedno je ryba 😁.
Prostě všude jsou cedule: Třebonský kapr s rodokmenem 😁.
Manžel by doma kapra nedal do pusy, ale kapří hranolky mu chutnali. To už ani nechtěl abych mu přísahala, že v nich nejsou kosti😁
8. 5. 2026 15:42
8. 5. 2026 14:40
Předchozí 1 … 24 25 26 27 28 … 2913 Další