Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 7 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„jsou u nás děti, děda dělá palačinky a já knedlíky s…“ tara23, před 6 hodinami
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 12 hodinami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 13 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
13. 6. 2026 15:30
Z mrazáku jsem vylovila 4 plátky toustáku a udělala topinky.
No a dobrá večeře byla na světě. ještě zbylo manželovi k snídani a já dojím cotage 😁
13. 6. 2026 10:55
13. 6. 2026 10:53
13. 6. 2026 09:24
13. 6. 2026 09:19
Manžel odvezl oběd na Křivoklát a ve 12 přijde u Maty. Ten musí jíst přesně v poledne 😀.
Pro nás je to pozdě, protože snídáme po 6 hodině😁.
Uvařila jsem toho hodně, tak zbyde i na zítra😀
12. 6. 2026 20:05
dnes jsme u nas malicko slavili nasi pritelkyne kulate narozeniny.
Udelala jsem chlebicky a maly jahodovy dortik se slehackou a vypili jsme cervene vino. 😊
Dnes jiz nic varit nebudu.
Divame se na fotbal z Toronta, hraje Kanada - Bosnia Hercegovina. No Kanada jiz dostala gol, ale jeste neni konec, tak fandime.
12. 6. 2026 11:45
12. 6. 2026 10:01
12. 6. 2026 08:44
Počásko je jak na houpačce,ochladilo se a sluníčko je za horami😉
11. 6. 2026 23:20
u nas je znova ten teply, vlhky den. 31 stupnu , plus ta vlhkost. Moc jsem v kuchyni nebyla.
Udelala jsem jen salat, jeste s cockou, a meli jsme takovy oblozeny chleba se sunkovym salatem a hodne vody. Na nic jineho chut neni.
11. 6. 2026 12:10
11. 6. 2026 11:57
11. 6. 2026 07:43
10. 6. 2026 22:38
u nas dnes cocka na kyselo, vajicko-bulici oko, kysely okurek a zeleny salat. Upekla jsem malinove muffins. Polovinu jsem poslala detem.
U nas je to silene vlhke teplo, je 25 stupnu, ale s tou vlhkosti je pres 34 stupnu. Cely den je dest a chvili prestavka a znovu dest. Da se rici ,ze je jako ve skleniku. Mame pustenou klimatizaci cely den, i kdyz to nemam rada.
Siminko ver mi ze bych dnes mela radeji tech 13 stupnu. Me ta vlhkost hodne vadi, vzlast ted cim vice jsem starsi.
Hezky jste si navarili.😊
10. 6. 2026 16:45
Předchozí 1 … 6 7 8 9 10 … 2913 Další