Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Plněnou sekanou jsem dělala - byla luxusní, ale nechci se opakovat :-) Karbanátky zvážím :-)

pes.filipes:Tak upeč nějakou plněnou sekanou, třeba vejci nebo párky apod., to se taky dá jíst studené;-)

:-8Karbanátky:-8brambory,okurkovy salát:yes::-p

1974andrea: Andrejko děkuji za tip - ale musí to být něco, co se nepodává teplé, nevím kdy to budou konzumovat a jídlo se poveze autem :-)
Zatím to vidím na slaný dort, obložený šunkovýma rolkama, a mooožná cuketový nákyp s uzeným masem - ten byl naposledy nepřekonatelný.
Ale ze sladkého - nevím nevím :-/ kynuté mi nejde, asi se budu opakoat s nějakou krémovou buchtou :-//

Hezký, ale upršený den. My dnes máme pórkovou polévku a houbovec s rajčatovým salátem.:yes:

Dobrý den všem kuchařinkám :-) Já dneska vařím zeleninovou polévku alias likvidace všech zeleninových zbytků, co najdu, a jako hlavní je smažený květák se šťouchanýma bramborama. Asi udělám i salát, honí mě mlsná na strouhanou mrkev s jablkem :-) A peču piškotovou roládu.. :-)

pes.filipes:u nás jdou na odbyt i různé aspikové variace - např. v misce smíchám na drobno nakrájený salám (stačí i točený) a přidávám kyselou zeleninu(tu mám svou zavařenou), okurky, hrášek sterilovaný, na drobno nakrájenou různou kyselou čamaládu, to vše promíchám. Do srnčího hřbetu dám folii a na dno položím plátky vajíčka,sýra a červenou steril. papriku na ty dám tu směs zeleniny a salámu a zaliju uvařeným aspikem. Přetáhnu folii a dám ztuhnout do lednice. Druhý den jen vyklopím a nakrájím na plátky;-);-):-p:-p:-p

Vaclav Fronek:Vašíku,to je mi moc líto!!!:-(:-(:-(doufám,že bude brzy vše zase relativně dobré a bude paní doma,držím moc pěsti;-):yes::yes::yes:

pes.filipes:A co zkusit sýrovou variaci?
http://www.toprecepty.cz/recept/21420-labuznicky-g...
U nás je tohle na party oblíbené. Nebo jsem naposledy dělala zapečená vejce v housce a plněná rajčátka. Všichni si mlaskali včetně chlapů.;-)

Hezký den;-). U nás dnes opět Ivulinka v hlaví roli:-) http://www.toprecepty.cz/recept/13321-kvetak-smaze...:-p

Ahoj děcka:-)
potřebuju pomoc. Chci jako každoročně udělat pohoštění na narozeniny svého přítele, jde o mužský pracovní kolektiv. Takže to musí být žrádýlko :-p jenže mi dochází nápady. Bohužel nemám čas např. nakládat masové koule nebo utopence apod.
Jde o dva moučníky a dvě masové věci - uvítám vaše největší pecky!!
(Už jsem dělala ze sladkého: buchtu orgasmus, krémovoželatinovoovocnou buchtu, míša řezy, perník, bebe střechu, z masového kuřecí i mletou roládu, mini řízečky, šneky z listového těsta.. a už si ani nemůžu vzpomenout co ještě :-//)
Dík za každý nápad, prosím ty nejosvědčenější chuťovky :-K

Smůla nechodí po horách, ale lidech.
Včera jsem odvezl manželku do nemocnice a nevím na jak dlouho a proto moje vaření tomu bude odpovídat a vy mne omluvte za to že nebudu dávat upoutávky které jsem dával. Budu jídlo řešit hlavně polívkama na které jsem naučen a bez kterých se neobejdu. A ostatní budu improvizovat a to zcela s jednoduchými obědy.
AHOJ

Pěkný den všem :-), u nás dneska bude bramborový guláš s rohlíkem nebo chlebem ;-).

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek