Nové příspěvky diskuze

        Příspěvky fóra: všechny | pouze poslední
 • :-K Já také ještě jednou moc děkuju za příjemně strávené chvíle. Jsem vděčná, že jsem mohla vidět některé "staré známé", ale i nové tváře, které jsem ráda poznala. Děkuji za výborné jídlo a skvělou náladu. Prosím, kdo fotil, zda by mi mohl poslat nějaké foto, děkuji předem.

 • pipre: Jani - pošli mi taky fotky, budu moc ráda, klidně do sz. Zdravím do Orlové:-K

 • pipre: no vidíš, kdybys měla svíčkovou,tak jsem Ti ji mohla poslat:-)

 • maris: :-D No vidíš, také jsem mohla vyfotit výbornou kachničku :-)

 • pipre: Jani, já bych byla moc ráda, kdybys mi nějakou fotku na SZ poslala. Já, i když jsem s sebou měla dva foťáky - foťák a ještě telefon, tak jsem vyfotila jen tu svíčkovou :-p:-D

 • janatka: jej, to je hrozné...my včera také nabrali zpoždění 40 minut kvůli nějaké překážce na trati (nespecifikovali přesně, jakoé, ale slyšela jsem, že v těch místech se prohnala bouřka se silným větrem)...zkomplikovalo mně to další spoje, ale nebylo to nakonec tak hrozné, dorazila jsem kolem 23.30 hod :-)

 • I já bych chtěla poděkovat Liborovi a Aničce za výbornou organizaci srazu. Občerstvení bylo výborné, dárky milé a praktické. Setkání bylo opravdu moc hezké, vládla příjemná, přátelská atmosféra. Také oceňuji dobře zvolené místo konání, protože jak od autobusů, tak od vlaků to bylo opravdu kousíček :-) Jsem ráda, že jsem mohla osobně poznat ještě i hostu, maris, janatku s dcerou, Aničku a kolegu Libora :-) Ostatní jsem už znala z předešlých setkání. Ještě jednou díky jak Liborovi, tak i všem zúčastněným za moc příjemně strávený den:-K
  Ivulinko, prosila bych také fotky a pokud by byl ochotný někdo další mně poslat nějakou fotku do SZ, budu strašně ráda :-) Já mám také pár momentek, tak bych mohla poslat, pokud by byl zájem :-)

 • janatka: to je hrozný, tak tam vydržte a hlavně ještě dnes dobře dojeďte domů:-8

 • Ještě jednou zdravim, ale teď z vlaku. Z Brna 25 minut zpoždění a teď právě stojíme před Ustí nad Orlicí,někoho srazili na kolejích. Zpoždění dalších 90 minut.

 • Vše bylo řečeno, jen bych to opakovala - bylo to moc fajn, díky všem:-)
  Ivuli - já prosím taky foto;-)

 • Přeji všem hezkou neděli :-K.
  Srazu jsem se bohužel nemohla zúčastnit, ale věřím, že tam bylo milo a těm, kteří tam byli, zůstanou hezké vzpomínky. Neustále se tu dokola probírá, co se stalo, proč Topky nejsou takové jako kdysi. Nebudu psát, co už tu bylo řečeno, ale spíš bych se chtěla zeptat, pokud se po tom hezkém někomu stýská, co je ochotný pro to udělat? Byla legrace, ale také ochota druhému pomoci. Přidávaly se sem vtipy, videa, písničky na dobrou noc a mnoho dalšího na výběr. Všechno je o lidech a jaké si to uděláme, takové to bude. A důležitá je dobrá vůle,
  Ta totiž hodně chybí. Udělat něco pro druhé, třeba jen proto, abychom jiného člověka potěšili a nic od toho nečekali.. Kdo se chce hádat, ať jde do politiky. Tam je prostoru, až až a nejen žabomyší války, ale "blbá" nálada a lhostejnost se na tomto stavu i zde projevila.
  Vzpomínáte na mnoho lidí, kteří sem chodili, ale také si musíme uvědomit, že někteří z nich jsou již na věčnosti a přijít už nemohou, i kdyby chtěli. :-(. Např. Václav Froněk a Iljuša, o níž tu nedávno někdo psal. To by nám mělo být líto, že vše je tak pomíjívé a zde je většinou handrkování, které evidentně někoho těší, místo, aby to druhým přál a nebo se sám připojil a dobrou náladu pomohl vytvořit.
  Nebo si myslíte, že už jsou všichni tak zpovykaní, že ke všemu přistupují pouze jako konzumenti ve stylu: No dobrá, tak se ukaž a já ti na to svůj názor povím. .....
  Je nás tu málo, které si přijdeme popřát hezké ráno, hezký den, napíšeme jaké je počasí, další pošle foto, co hezkého se mu urodilo. Je to jen takové obyčejné lidství, ale víme, že ten člověk tu je a že mu není zatěžko sem přijít.
  Nejsem si jista, zda někoho baví pranostiky a lunární rady, které sem přidávám, také příspěvky o zdraví a nebo triky.
  Mohla bych si to nechat jen pro sebe, ale nedá mi to, protože si říkám, že kdyby jen pár lidem to pomohlo, nebylo to zbytečné. A zatím mi za to nikdo "nevyčinil", tak přidávám dál ;-):-).
  Trochu jsem odbočila od tématu, ale to, co už mi několikrát přišlo na mysl, je věc jiná.
  Když se mi něco, někdo nebo NĚKDE nebude líbit, tak tam prostě přestanu chodit. A najdu si další věci, které mě budou těšit. Proto nechápu, proč se tu stále ty samé věci omílají dokola, když mám možnost to pravé ořechové pro sebe vybrat?
  Nebaví a nezajímá mě tento web? Tak si najdu lepší a nebudu číhat na to, kéž by se tu něco dělo a já jsem mohla přiložit do ohně svoje polínko. Je to naprosto zbytečné, protože Topky žijí a žít budou stále, byť třeba v jiné podobě. A pokud tu chci být a něco mi vadí, tak se budu snažit dokázat, že to lze udělat také lépe.
  Proč chtít, aby tu vznikla strojené ha ha ha, když na to není nálada? A pokud by byla, tak proč ne? Ale i když tu není chi chi, cha cha, tak věřím, že díky těmto stránkám vzniklo mnoho nových přátelství, lidé si spolu mají co říci a to mne velmi těší.
  Vážení a milí, to, co jsem tu napsala, je pouhé zamyšlení v obecné rovině, nikoho se nechci dotknout a podněcovat ke špatné náladě. A pokud by se v tom opravdu někdo viděl, ať to nebere vztahovačně. ;-)
  Víte, co je v lidském žití, kromě zdraví, nejdůležitější a člověk si to málo uvědomuje? Je to ČAS, který měří všem spravedlivě a hlavně ubíhá neskutečně rychle a my sami bychom měli vědět, jak s ním naložíme, protože vrátit jej opravdu nelze. A každý člověk je originál a naprogramovat ho jako stádo ke spokojenosti všech, je "fantasmagorie" :no:
  Děkuji za váš čas, který jste mi nyní věnovali a přeji jen vše dobré :-K:yes::-K

 • hosta: Jiti, napsala jsi to tak, jak to cítím i já a souhlasím s tebou:yes:
  I když tu někdo tvrdí, že většina lidí odešla za ním, pak já tvrdím, že i ta hrstka lidiček, co tu zůstala, mi stojí za to, abych tady s nimi zůstala (ve skutečnosti je jich asi 52 tis. registrovaných:-D) a včerejší sraz mi dokázal, že pokud se lidi chtějí bavit a být na sebe hodní, pak vězte, že jde to!

 • Jana Dorazinová-Remková: Ptáš se, kde jsou? Podle míry svého oprávněného či méně oprávněného "znechucení" Topky sice vypustili ze své komunikace - ale přesto často nakukují a možná se těší z různých dalších žabomyších válek. Jejich odchody z aktivního fungování měly zcela konkrétní důvody - a byly to zase hádanice, vzájemné nepochopení, různé povahy a různá inteligence, necitlivé reakce, mnohdy se to odehrávalo jinde než na těchto stránkách. Je to jejich svaté právo. Jen ta ukřivděnost by neměla být dál zákulisně zvětšována. Život jde dál, i na Topkách.
  Potvrzuji, co napsala Maris - sraz byl bezva :yes::-)

 • Jana Dorazinová-Remková: ".. Lidé, kteří jdou za mnou a je jich víc, " - Ty jsi se stala vůdcem " totálně znechucených lidí " ??? :-p:-)
  Jestli je někdo totálně znechucen, je to jeho věc, že není ochoten vyslechnout v klidu názor jiného a společně dojít k nějakému kompromisu. Admini s tím nemají vůbec nic společného a řešit mezilidské vztahy není v jejich možnostech. Všechno je to o lidech, i o Tobě, i o mně, zkrátka o těch, kteří sem aktivně přispívají.
  Jinak pro Tvou informaci - účast na srazu sice velká nebyla, ale bylo to opravdu moc milé, byla spousta legrace - takže - Topky ještě žijí;-):-)

 • Jana Dorazinová-Remková: obávám se, že spoustě z nás je jedno zase to, co si myslíš ty :-D (když už to zmiňuješ - na názor a myšlenky má právo každý).

  Plně souhlasím s tím, co napsala přede mnou hosta - jako by mi četla myšlenky. Díky, Jituš :-K

 • 1 2 3 4 5

Tato webová stránka používá cookies pro vylepšení naších služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zapomněl/a jsem heslo