Bez-mléčná pomazánka česneková

Ctinedra Kuchař: Ctinedra

Doba přípravy: 20 min. Pomazánky 0 názorů

Suroviny

1 bílé Tofu
1 sojová smetana
sůl
česnek
1 bezmléčné máslo Alsan (zelené)
Recept si neoblíbil žádný kuchař

Postup přípravy receptu

  1. Tofu dáme do misky, přidáme česnek, sůl. Mixujeme. Postupně přidáváme smetanu a máslo. Záleží jakou chceme mít konzistenci. Máslo nám pak v lednici způsobí, že bude pomazánka tužší a nebude nám stékat z chleba.

  2. Důležité je tofu pořádně rozmixovat a podle chuti dodávat ostatní suroviny. Nakonec máslo.

  3. Tak to připravenou pomazánku dáme do lednice a necháme odležet přes noc. Pomazánka přes noc ztratí typickou tofu chuť a vznikne nám výborná česneková pomazánka, že nikdo nepozná že je z tofu.

Poznámka

Tuto pomazánku jsem dala návštěvě, která cokoliv ze soji odmítá. Neřekla jsem, z čeho je vyrobená a nakonec zůstala jen dokonale prázdná a vyškrábaná krabička.

Doporučuji pro bezmléčnou dietu.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdíleli již 3 kuchaři a kuchařky

Ohodnoťte recept: Bez-mléčná pomazánka česneková

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: bezmléčné pomazánky česnekova pomazánka láďa hruška česneková pomazánka ládi hrušky bezmlecna pomazánka láďa hruška cesnekova pomazánka bezmléčná česneková pomazánka česnekova pomazanka od ladi hrušky česneková pomazánka recept bezmlecnou pomazánka na jednohubky česneková pomazánka láda hruška recepty bezmlecne pomazánka láďa hruška recepty pomazanky láďa hruška recepty česneková pomazánka lada hruška-česneková majonéza recept na česnekovou pomazánku ladí hrušky recepty ládi hrušky/česneková pomazánka.cz hruška česneková pomazánka bezmléčná pomazánka z tofu bezmléčná pomazánka recepty láďa hruška a jeho česneková pomazánka