Bagetová pomazánka
Recept ještě nebyl hodnocenCibuli si nakrájíme na jemno, česnek utřeme, sýr a vajíčka nastrouháme na hrubší nudličky, přidáme majonézu a šunkovou pěnu. Mažeme na bagetku a ozdobíme rajčátkem a…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 0,00 g |
| – nasycené | 0,00 g |
| – nenasycené | 0,00 g |
| –– mononenasycené | 0,00 g |
| –– polynenasycené | 0,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 0 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Cibuli si nakrájíme na jemno, česnek utřeme, sýr a vajíčka nastrouháme na hrubší nudličky, přidáme majonézu a šunkovou pěnu. Mažeme na bagetku a ozdobíme rajčátkem a…
Dám si toastový chléb 3x2 krajíčky na tác a namažu pomazánkovým máslem, plochu obložím uzeninou (vysočina), přidám další vrstvu toastového chleba ze spodu namazanou…
Kýtu si seřízneme na roládu, naklepeme, osolíme, posypeme zázvorem a celý plát natřeme šunkovou pěnou a tu ještě posypeme nakrájenou petrželkou a polovinou nastrouhaného…
Cibuli nakrájíme nadrobno. Z řeřichy nůžkami odstřihneme zelenou část, dáme do sítka, propláchneme studenou vodou a necháme okapat.Poté všechny suroviny dáme do hlubší…
Výborný burger s nezvyklou kombinací šunkové pěny a hermelínu. Hermelín navíc před grilováním namočíme do sýrového obalu, což mu dodá ještě více sýrové chuti. Jemnou…
Do mísy si dáme mleté maso, rohlík nakrájený na malé kousky, osolíme, zalijeme smetanou, promícháme a necháme stát. Do kastrůlku si dáme nakrájený špek a trošku sádla,…
Plátky šunky nakrájíme na drobounké kousky,zelenou nať z jarních cibulek také nakrájíme nadrobno.Do hlubší nádoby dáme 1 balení Cottage,polovinu ze střívka šunkové pěny…