Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Novinka na trhu: Vitaminwater – Vaše denní dávka zdraví a svěžesti!
Zdroj: Coca-Cola HBC

Máme skvělou zprávu pro všechny milovníky zdravého životního stylu! Společnost Coca-Cola přináší na český a slovenský trh inovativní nápoj Glacéau Vitaminwater. Tato osvěžující voda je obohacena o široké spektrum vitamínů (B3, B5, B6, C) a minerálů, včetně zinku, který podporuje imunitní systém a celkové zdraví.

Glacéau Vitaminwater je dostupná ve dvou lahodných příchutích: Defence (malina a jablko) a Fiber (citrón, limetka a máta) a přináší tři klíčové benefity – hydrataci, zdravotní přínosy a výjimečnou chuť. Nápoje obsahují přírodní ingredience, bez konzervantů a s vitamíny pro každý den. 

 

Vyberte si svou oblíbenou variantu: 

Defence: s příchutí maliny a jablka je obohacena o zinek a vitamín C, které významně přispívají k podpoře funkcí imunitního systému. Ideální volba pro ty, kteří chtějí posílit svou obranyschopnost. 

Fiber: Pro ty, kteří dbají na zdravé trávení, s příchutí citrónu, limetky a máty. Obsahuje vitamín B5 a vlákninu, pro podporu správné funkce zažívacího systému. 

 

Nejlépe si Vitaminwater vychutnáte vychlazenou přímo z lednice, ideálně po náročném dni nebo po sportovním výkonu. Připravte se na vlnu osvěžení a zároveň podpořte své zdraví s novým Glacéau Vitaminwater. Dopřejte si každý den dávku vitamínů a skvělé chuti! 

Mohlo by vás zajímat

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více