Co dnes uvařit?
u nas dnes leco s cesnekovym chlebem.
Dnes je Halloween, ale prsi a prsi. Cele leto zadny dest a ted dva dny jen leje. Skoda pro deti, vzlas ti mladsi, vsichni meli kostymi pripravene . Zatim u nas bylo asi pet deti s rodici s destniky.
Ja jsem udelala dyne, jsou venku rozvicene, ale deti je malo. Nase deti ty dve nejmladsi, sli jen u nich k sousedum.
Hezke probuzeni do weekendoveho rana.
Dnes jsem doma sama, Petr jel na chatu; tak si sebou vezl zbylou rajskou s hovězí oháňkou a s knedlíkem, zítra si udělá knedlíky s vajíčky a v neděli si koupí dršťkovku. Já si dnes udělala topinky s volským okem, večer chleba s Hermelínem a zítra chci vyzkoušet dršťky smažené v těstíčku s bramborem, a zbydou mi i na neděli.
Dnes jsem náhodně narazila na zajímavý recept na croissanty - jen z mouky a zakysanky:
www.vlasta.cz/inspirace/domaci-croissanty-bez-masla-zakysana-smetana-recept/
Třeba se někomu bude líbit.
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, u nás dnes k obědu lečo, zásadně s chlebem,…“ MarcelaPa, před 1 hodinou
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 8 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 10 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Jak připravit vynikající smažené dršťky: Do těstíčka nezapomeňte dát víno a jedno speciální koření