Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Simona Skolakova, před 13 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Teď už se hezky ochladilo - venku je jen 27°C.“ Nadja, před 33 minutami
„Veronika.Hrozna: ahoj Veru, na jakém principu ta chladící…“ Nadja, před 1 hodinou
„Tak takové teplo už nebylo dlouho, na ochlazení jsem si…“ Veronika.Hrozna, před 2 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
20. 5. 2026 11:19
S jídlem je zase všechno jinak, včera jsem si připravila na kuřecí prsa na paprice a smetaně, ale Petr je nechtěl, tak snědl jen br.placky a prsa na paprice zůstala na dnešek, jen uvařím těstoviny. Já si k obědu udělala vaječnou omeletu a měla jsem ještě kousek okurky, tak jsem ji jen osolila a promíchala s koprem a pár kapkami oleje.
20. 5. 2026 09:28
20. 5. 2026 08:26
Měla jsem tady poslední sklenici celých rajčat. A ted může začít nová sezona 😁
20. 5. 2026 06:09
19. 5. 2026 23:00
19. 5. 2026 22:58
www.toprecepty.cz/vyhledavani-receptu?term=rybí+polévka
19. 5. 2026 18:59
tak jiz jsme zase doma a varim, rychle jidlo, mame zde velke teplo.
upecene kureci palicky brambory a broccoli.
Ani jsem vse nedocetla, ale vidim ze jste vsichni dobre varili.
19. 5. 2026 15:59
Zeleninu co se vařila ve vývaru nedávám tu dám slepičkám,nebo kdo nemá vyhodí.
19. 5. 2026 15:42
19. 5. 2026 13:14
19. 5. 2026 12:42
Doma po dvorku jim běhaly krom slepic i kachny a husy.
Babička husy krmila šiškama ( chudinky 😁)
No a táta říkal, že husy mají maso chutnější. Moc jsem mu nevěřila, pro mě to bylo stejné 😁.
Jednou jsem naše pozvala na husu. Samozřejmě jsem pekla velkou kachnu. Táta dojedl a nic neříkal, jen poděkoval za oběd.
Asi za týden mi najednou řekl, ale to u tebe nebyla husa, že ne 😁😁, poznal to.
Protože je husa velká a i drahá, tak jí koupím tak 1x za rok. A ještě jen, když je Madarská 😁😁
19. 5. 2026 11:58
Já mám v mrazáku ještě kapří vnitřnosti, tak se chystáme na polévku - máme ji rádi o vánocích, ale v průběhu roku být nemusí, tak zatím nevím, kdy ji udělám. Ale je nejvyšší čas na spotřebu vnitřností, a také na uvolnění alespoň kousku místa v mrazáku.
19. 5. 2026 10:36
Nadji je prima,že ses ukázala,chyběla jsi tu💖
19. 5. 2026 10:13
Po delší odmlce se na vás jdu zase podívat. Dočítala jsem alespoň něco, co jsem zanedbala. Máte pěkné a chutné jídelníčky, pochutnala bych si u všech. U nás včera bylo pečené kuře se šťouchaným bramborem, dnes kuřecí prsa na paprice a smetaně s těstovinou. V předchozích dnech byl kuřecí řízek s br.kaší, čína s rýží, několik dní jsme měli kuřecí vývar a také jsme měli okurkový salát a rajčatový salát. Zítra asi udělám lečo, alespoň pro sebe, když ho Petr nebude chtít (on o něj moc nestojí). A mám od včera zbylé brambory, tak večer budu dělat placky, možná i plněné.
19. 5. 2026 09:37
Předchozí 1 … 18 19 20 21 22 … 2914 Další