Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Pěkný zbytek neděle 😊, my jsme dnes k obědu měli hrachovou kaši s cibulkou a volské oko. K večeři jsem udělala muchomůrky s vejci a rajčátky.

Jajajajaapaja: to si zrovna nemyslím, Slávia před časem zrušila všechny zábrany. Nikdo nikoho nekontroloval, pyrotechniku si přinesli sami. Už před začátkem byly na trávníku dýmovnice.
Slávia svým fanouškům věřila a šeredně na to doplatila

tara23: já si myslím že tahle akce byla naplánována, pyrotechniku jim tam pronesl zaměstnanec

Jajajajaapaja: Jaruš je to hnus, jak tohle mohla Slávia vůbec dopustit. Zbyněk s Vaškem říkali, že se k tomu schylovala už dlouho a že se stdí, že jsou slávisti.
Kam se hrabe Balkán s Jížní Amerikou dohromady. Já teda fotbal vůbec nemusím, ale tohle se nemělo stát, to nemá se sportem nic společného.
Vizitka našeho fotbalu se dostala do celého světa

tara23: sport jde mimo mě, ale tuhle ostudu jsem viděla, hrůza

hazel: Stáni určitě si svátek matek všichni společně užijete a grilovačka bude parádní.
Dneska jsem se ptala Zbynka a zetě kdy začíná nový ročník chance ligy. Tak prý na konci července po MS. Tak snad si zápas na Spartě ti tví kluci užijí.
Určitě už se k vám dostalo video z včerejšího zápasu Slávie - Sparta. Místo aby si slávisti užili výhru a oslavili titul, 3 min. před koncem vtrhli na hřiště, napadli hráče Sparty a hrozná ostuda po celém světě je na světě..
A pravděpodobně nakonec titul neobhájí, protože kluci počítají s tím, že jím jako trest odečtou body v tabulce a utkání které se nedohrálo, kontumačně prohrají

Peknú nedeľu želám a všetkým mamám krásny deň matiek. U mňa dnes pečené horné kuracie stehná, nové zemiaky, špargľa a uhorkový šalát. Ku káve jednoduchý čučoriedkovo-broskyňový koláč.

Hezký den, dneska přišli na oběd úplně všichni, tak jsem vytáhla na smažení velkou el. pánev 😁. Byly kuřecí a vepřové řízky ( dohromady asi 28ks.😁), k nim bramborový salát😋:-K.
A ke kávě včerejší punčák 😀

Hezký den:-K dnes ještě krůtí polévka a zapečené brambory s brokolicí a rajčatový salát😉

Dobry vecer,
u nas dnes bramborova kase, broccoli a losos. Zadny desert, byli jsme moc zamestnani venku.
Zitra je zde Svatek matek a tak nebudu varit, vsichni se sejdeme u syna, bude se grilovat.
Hezke brobuzeni do nedelniho svatecniho dne.💐

tara23: Věrko, u vás je pořád nějaká sranda. A to je moc dobře.
Zdravím všechny, my jsme měli dnes k obědu klasický hovězí guláš a kynuté knedlíky.

Simona Skolakova: Simčo, máš pravdu u nás se stále něco děje a je veselo 😁

tara23: Věrko u Vás je také veselo🤣to se povedlo😉

Hezký den, k obědu jsme měli včerejší polévku a kýtu.
Udělala jsem také bramb. salát, zítra přijdou mladí. Sekaná bude ve středu 😁.
Než jsme jeli, tak se u nás sestra s Vendulou domlouvala na kdy bude chtít pro Jiříka k narozkám dort. Vendula že na sobotu 😁.
A včera se mi sestra ptala v kolik jedeme, že dort dodělá.
No, ale Jirka má narozky sice v sobotu, ale 23.5😁 Tak se za 14 dní bude péct znovu.
Venda dort přinesl, ukrojila jsem mladým menší půlku, tu větší, že tady nechám na zítra aby bylo co ke kávě 😁.
Vendula dorazila a odjela domů bez dortu 😁. Když jsem to zjistila volala jsem jí, proč přijela, jestli pro dort a nebo nás jen pozdravit😁.
Odpověděla " Ty vado, tak znova 😁"

Ahoj, u nás sekaná, brsalát

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

]