Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Veronika.Hrozna, před 21 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Tak takové teplo už nebylo dlouho, na ochlazení jsem si…“ Veronika.Hrozna, před 17 minutami
„Ahojky všem, dnes asi kolem 15.h. bylo 42°C, před hodinou…“ Nadja, před 55 minutami
„Dobrý večer😊, ráno jsem udělala snídaňovou misku s ovocem a…“ MarcelaPa, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
10. 5. 2026 16:08
10. 5. 2026 15:41
Slávia svým fanouškům věřila a šeredně na to doplatila
10. 5. 2026 15:38
10. 5. 2026 14:19
Kam se hrabe Balkán s Jížní Amerikou dohromady. Já teda fotbal vůbec nemusím, ale tohle se nemělo stát, to nemá se sportem nic společného.
Vizitka našeho fotbalu se dostala do celého světa
10. 5. 2026 12:58
10. 5. 2026 12:42
Dneska jsem se ptala Zbynka a zetě kdy začíná nový ročník chance ligy. Tak prý na konci července po MS. Tak snad si zápas na Spartě ti tví kluci užijí.
Určitě už se k vám dostalo video z včerejšího zápasu Slávie - Sparta. Místo aby si slávisti užili výhru a oslavili titul, 3 min. před koncem vtrhli na hřiště, napadli hráče Sparty a hrozná ostuda po celém světě je na světě..
A pravděpodobně nakonec titul neobhájí, protože kluci počítají s tím, že jím jako trest odečtou body v tabulce a utkání které se nedohrálo, kontumačně prohrají
10. 5. 2026 11:33
10. 5. 2026 09:31
A ke kávě včerejší punčák 😀
10. 5. 2026 08:48
9. 5. 2026 23:45
u nas dnes bramborova kase, broccoli a losos. Zadny desert, byli jsme moc zamestnani venku.
Zitra je zde Svatek matek a tak nebudu varit, vsichni se sejdeme u syna, bude se grilovat.
Hezke brobuzeni do nedelniho svatecniho dne.💐
9. 5. 2026 16:30
Zdravím všechny, my jsme měli dnes k obědu klasický hovězí guláš a kynuté knedlíky.
9. 5. 2026 12:54
9. 5. 2026 11:35
9. 5. 2026 11:11
Udělala jsem také bramb. salát, zítra přijdou mladí. Sekaná bude ve středu 😁.
Než jsme jeli, tak se u nás sestra s Vendulou domlouvala na kdy bude chtít pro Jiříka k narozkám dort. Vendula že na sobotu 😁.
A včera se mi sestra ptala v kolik jedeme, že dort dodělá.
No, ale Jirka má narozky sice v sobotu, ale 23.5😁 Tak se za 14 dní bude péct znovu.
Venda dort přinesl, ukrojila jsem mladým menší půlku, tu větší, že tady nechám na zítra aby bylo co ke kávě 😁.
Vendula dorazila a odjela domů bez dortu 😁. Když jsem to zjistila volala jsem jí, proč přijela, jestli pro dort a nebo nás jen pozdravit😁.
Odpověděla " Ty vado, tak znova 😁"
9. 5. 2026 10:18
Předchozí 1 … 25 26 27 28 29 … 2914 Další