7 jídel, která s libečkem chutnají úžasně: Zelené maggi se v naší kuchyni rozhodně uplatní
Nať libečku začíná růst brzy na jaře a než se nadějeme, vyrostou z malých rostlin vysoké keře. Libečku říkáme polévkové "maggi", stačí přidat několik lístků do jídla, a ty už se postarají o výrazné dochucení. Pokud nevíte, co s nadbytkem libečku, nechte se inspirovat recepty našich čtenářů.
Libeček by neměl chybět na žádné zahrádce. Jeho pěstování je snadné, navíc se jedná o trvalku, která na jednom místě může být řadu let. I rozmnožování je jednoduché, stačí odrýt kousek rostliny, nejlépe na jaře nebo na podzim. Nejchutnější jsou svěží jarní listy, proto libeček ukládáme na zimu (sušíme, mrazíme a vyrábíme z něho pesto) hned zjara. Sklízet čerstvé listy do jídla ale můžeme až do podzimu.
Tipy a triky pro vás Všechny tipy a triky
1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

6. místo

7. místo

Také máte na zahradě ohromné rostliny libečku? Neváhejte jeho listy používat častěji. Kromě toho, že dají jídlům novou skvělou chuť, jedná se o přirozené bylinkové dochucování. Žádná chemie ani umělá aromata, nic takového, jen čistá síla přírody. Můžete nám napsat do komentářů pod článkem, do čeho rádi libeček přidáváte vy.
Další tipy a triky
Náhodný recept Zobrazit více
Nejnovější recepty Více

Jablečné poháry
Přidáno před 4 hodinami

Hořčicové máslo na chlebíčky
Přidáno před 11 hodinami

Mušličky plněné džemem a šlehačkovým krémem
Přidáno před 16 hodinami

Jednohubky se sýrem a fíky
Přidáno před 16 hodinami

Jablečné řezy s čokoládou a švestkami
Přidáno 29. 9. 2023 19:12

Krémová kedlubnová polévka se sýrem
Přidáno 29. 9. 2023 17:52
Přečtěte si Zobrazit více
Komentáře