Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Na silvestrovské oslavy se s námi těší i malí členové našich rodin. Nesmíme je ošidit ani o výjimečnější pohoštění a nápoje. Každý z nás přesně ví, jaké pochoutky budou sklízet u vlastních dětí úspěch, ale pár tipů se vždy hodí.

Přinášíme vám několik tipů k přípravě pestrého pohoštění pro malé mlsné jazýčky. Aby je nebolela bříška, rozhodně by na stole neměla chybět nakrájená zelenina s dipem nebo jednoduchý ovocný salát. Myslete na to, že v jednoduchosti je krása.

Tipy na silvestrovské občerstvení pro děti

S našimi tipy určitě nesáhnete vedle:

  1. Děti sušenky zkrátka milují. S láskou upečené domácí sušenky nebo cookies jim stoprocentně rozzáří očka. Experimentovat můžete s přidáním různých oříšků.
  2. Zapojte děti do chystání jednohubek. Vykrajování různých tvarů ze zeleniny i sýrů je zabaví a budou mít radost, že jste jim svěřili tak důležitý úkol.
  3. Muffiny nebo honosnější cupcakes mohou posloužit i jako sladká svačinka během dne. Přidáním kousků čokolády do těsta vykouzlíte ještě lepší chuť.
  4. Šneky z listového těsta potěšíte malé i velké strávníky. Stačí při jejich přípravě jen pozměnit náplň a na své si přijdou úplně všichni.
  5. I děti si zaslouží pořádné drinky. Úspěch sklidí nápoj v podobě smoothie, ale také nejrůznější limonády nebo džusy a čerstvé šťávy.

Videorecept vás provede přípravou pomazánky z lučiny a červené řepy, která na jednohubkách rozhodně nesmí chybět.

Silvestr a vítání nového roku

Silvestrovské oslavy jsou časem radosti a společných chvil, s čím je spojeno nejen pití, ale i vzpomínání a chutné pokrmy. Receptů na zpříjemnění loučení se starým rokem a vítání toho nového je velké množství. Od tradičních pochoutek po originální kulinářské kreace. 

Inspirujte se:

Chlebíčky | Jednohubky | Pomazánky | Lahůdky z listového těsta | Slané pochoutky 

Komentáře

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky