Přesunutá diskuze k receptu https://www.toprecepty.cz/recept/56991-cesnekovo-vaj

Seřadit dle: Nejnovějšího Nejstaršího

Řadit: od nejnovějšího   od nejstaršího  

 • Diskuze k receptu https://www.toprecepty.cz/recept/56991-cesnekovo-v..., která se receptu jako takového netýká:

  Jana Dorazinová-Remková19. 5. 2018 17:54:25
  recepty73: Jako by to bylo z mé klávesnice:-D... A ten palec nahoru pod komentářem je můj!! Přiznávám se! :-p. Obávám se však, že teď budou i palce dolů :-8:-D


  recepty73(autor receptu)19. 5. 2018 17:44:43
  Lenunka: ...naposledy:-D ...jak jste přišla na to, že se rozčiluji:-? ...to ani náhodou:-! ...jsem povaha klidná a mírumilovná:-8 ...pokud jste dobře četla, odpověď nebyla psaná jen vám ...myslím, že se v první větě leckdo pozná:-p
  ...dávat do závinu perník je u nás stejně tak známé, jako dávat tam strouhanku, piškoty atd. , to jsem tím chtěl říct ...nic více, nic méně ...kdybych byl náturou jako zdejší aktivistky, s hysterickým záchvatem bych napsal, že to šlo napsat pod desítky dalších závinů:-// ...recepty jsem všechny nečetl, jen letmo proletěl, protože odepisuji zrovna na vaše jméno, tak spěte klidně:-D ...byl to jen příklad z mnoha;-) a možná můžu být rád, že jsem proletěl zrovna ty vaše:-D ...jestli někdo považuje za nudné, číst recepty, které jsou si v něčem podobné (a které mnoho dalších třeba inspirují, pro peníze to snad neděláme:-D), jako některé staršího data, ať se zamyslí nad tím, jestli jeho komentáře nejsou více nudné a otravné, než ty recepty samotné, nikomu neberu právo komentovat, když je to k věci (receptu) ...ten, kdo si myslí, že vkládání receptů je o EGU, je těžce mimo mísu:no:, ...ale jak se trefně říká: podle sebe, soudím tebe, že?! ...tak se zviditelním taky, pod receptem:-D:no: ...hezký den:-K


  Lenunka19. 5. 2018 16:27:39
  sakryš, to jste si dal tu práci a přečetl všechny mé recepty, jo?:-D to je tedy čest, a nevím, proč se tak rozčilujete, nekomentuji všechny Vaše recepty (naopak jsem Vám už některé i obodovala, jako ten větrník v remosce, to byl fakt super nápad) a třeba ty knedlíky s rebarborou, k nimž proběhla diskuze včera, jsem nekomentovala, protože je těsto fakt jiné, bez vajec a mléka (podobně dělám houskové) a tento recept tu nebyl. Nicméně ty pomazánky jsou opravdu stejné, a jestli chcete srovnávat to, že do vaječné pomazánky s česnekem si někdo rozmixuje šunku, místo aby si ji dal na ten chleba s pomazánkou, s tím, že já dám do štrúdlu perník, protože mě nenapadlo, že by si někdo štrúdl ještě sypal perníkem, tak fajn:-). Nikdo Vám nebere právo na vkládání receptů, co tu už jsou, ale musíte se smířit s tím, že to budou lidé komentovat - to je zase jejich právo.


  73 recepty73(autor receptu)19. 5. 2018 16:07:35
  Lenunka: ...nemám rád nesmyslné dohadování, zbytečné plkání o ničem, nadřazenost a právo posledního slova za každou cenu ...a ano, pravidla vkládání receptů samozřejmě znám 8-( , takže (nejen) vám naposledy odpovím, protože nepochybuji, že vaše další debata bude následovat, jelikož na reakci zde, známí jedinci čekají, jako pes na kost:
  https://www.toprecepty.cz/recept/54016-jablecny-zavin-s-pernikem/ ...mraky receptů na záviny, ale já jsem našla doma perník:-! ...nic proti receptu!
  https://www.toprecepty.cz/recept/51936-muj-prvni-prazsky-kolac/ ...pražský koláč po šesté, ale můj první! ...nic proti receptu!
  ...je to marné, je to marné... nebudu skákat, jak tu někteří některým pískáte, tak si šetřte dech na smysluplnější záležitosti;-) ...užívejte dne, žijte a nechte žít, za vším špatným hledejte to dobré atp. a zamyslete se nad tím, zda nevraživými, zatrpklými, uhádanými, negativními komentáři (nejen za poslední den) nekazíte ovzduší na Topkách více, než recepty, které můžete přejít či ignorovat, nebo se o nich vzrušeně bavit v diskuzi;-) ...ale to byste nebyli tolik na očích, nikdo by o vás nevěděl, že:-!
  ...přeji všem krásný den:-K:-K:-K


  Lenunka19. 5. 2018 12:10:19
  tak jsem si dneska dělal k snídani pomazánku....
  sice je stejná jako tahle:
  https://www.toprecepty.cz/recept/42300-vajecna-pomazanka-se-syrem-a-cesnekem
  ale já našel v lednici ještě šunku tak šup s novinkou na topky:-);-)

  Odpovědět


Váš komentář se na stránkách zobrazí až po jeho ověření kliknutím na odkaz v emailu, který vám ihned zašleme na vyplněnou emailovou adresu. Z daného počítače poté můžete psát další komentáře bez ověření.


Chcete si povídat? Přispějte do diskuze

Zapomněl/a jsem heslo