Zeleninové špagety s plněným cuketovým květem
Recept ještě nebyl hodnocenCuketové květy, obalené ve vejci a sezamovém semínku, jsou po osmažení pěkně křupavé. Uvnitř se skrývá dobrá náplň z mletého kuřecího masa. Plněné květy podáváme s pěkně…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 385 kJ / 92 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 1,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 1,00 g |
| Tuky | 0,00 g |
| – nasycené | 0,00 g |
| – nenasycené | 0,00 g |
| –– mononenasycené | 0,00 g |
| –– polynenasycené | 0,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 20,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 0 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 12,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Cuketové květy, obalené ve vejci a sezamovém semínku, jsou po osmažení pěkně křupavé. Uvnitř se skrývá dobrá náplň z mletého kuřecího masa. Plněné květy podáváme s pěkně…
Příprava: 1. Mleté maso spojíme, na prkýnku nožem utřeme konzervované fazole a přidáme k masu místo housky. Dva zoubky česneku utřeme se solí. Cibuli pokrájíme na jemné…