Pomazánka z Májky

HankaPu Kuchařka: HankaPu

Doba přípravy: 15 min. /i s vařením vajec/ 3 - 4 porce Pomazánky 2 názory

Suroviny

2 ks paštiky Májky (velké)
3 vejce natvrdo
1 velká sterilovaná okurka
1 cibule
2 tavené sýry
sůl
pepř
Recept si zatím oblíbilo 5 kuchařů

Postup přípravy receptu

 1. Májky rozetřeme s tavenými sýry, přidáme nakrájenou okurku, vejce, cibuli, sůl a pepř.

 2. Promícháme a mažeme na pečivo.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 19 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Pomazánka z Májky

 • majda1512 majda1512

  Měli jsme včera k večeři a musím říci, že nic moc. Nebyla špatná, ale Májka přerážela ostatní suroviny, takže příště méně Májky :-)

  Odpovědět

 • Vaclav Fronek Vaclav Fronek

  Hani "Majku" mám rád z dvou důvodů. Moje mamimka byla Marie a táta,příbuzní a přátelé jí říkali "Majko". A za druhé jako jídlo. Dávám jí do "Zelného prejtu" ale i jen tak a také moc dělám pomazánku trochu jinak na topinky, které před namazáním potírám česnekem. A je to jednoduché a fajn rychlá zpestření obi,topinky.Hned to vypadá jako Hogo Fogo.= Jednu paštiku vymíchám s PL lžící másla (jako do pěny). Vmíchám KL lžičku normál žluté hořčice, přsolím, připepřím a vmíchám nadrobno nakrájenou cibulku a kysanou okurčičku(Co kdo snese- jako c Císařovo pekaři). Lépe mazat vrstvu na nehorkou počesnekovanou topinku, kterou pak ozdobáme rajčátkem, čerstvou okurkou, salátem a pod. I hostům chutná, zpracuje se starší chléb, je to ryché občerstvení a já jsem také spokojen a tetelím se za pochvali.Václav. Ty máš smozřejmě +bodík a mám zase změnu.

  Odpovědět

Tématické fráze: pomazánka z paštiky májky paštika májka paštika májka recept majka57 majka paštika pomazanka z prejtu pomazánka z paštiky májka recept paštika májka paštika z majky pomazánky recepty hogo fogo recepty pomazánka na topinky z paštiky paštika májka soutěž veronika poláčková recepty majka test recept majka pastika recepty z paštiky majka pomazánka s majkou ryché večeře-recepty pomazánka z paštiky májky a taveneho syra

Zapomněl/a jsem heslo