Čertovské špekáčky na leču
Recept ještě nebyl hodnocenV jednoduchosti je síla a v tomto případě přímo pekelská. Pikantní uzeniny jsou pečeny ve známém elektrickém pečícím hrnci. Spolu s lečem a žampiony vytváří skvělý pokrm…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 732 kJ / 175 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 9,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 9,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 15,00 g |
| – nasycené | 7,00 g |
| – nenasycené | 8,00 g |
| –– mononenasycené | 2,00 g |
| –– polynenasycené | 6,00 g |
| ––– omega 3 | 0,01 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodík | 850 mg |
| Sůl | 2,00 g |
| Sacharidy | 1,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
V jednoduchosti je síla a v tomto případě přímo pekelská. Pikantní uzeniny jsou pečeny ve známém elektrickém pečícím hrnci. Spolu s lečem a žampiony vytváří skvělý pokrm…
Anglickou slaninu nakrájíme na kousky a opečeme na suché pánvi. Přidáme nadrobno nakrájenou cibulku a osmahneme.Dáme vařit špagety v osolené vodě. Do al dente potřebují…
Sádlo rozehřejeme a osmahneme na něm nadrobno nakrájenou cibuli. Přidáme mouku a krátce osmahneme, sejmeme z plotny a vmícháme mletou papriku. Po minutě zalijeme 200 ml…
Tentokrát přijde překvapení, těstoviny totiž nebudeme vařit separátně, ale rovnou i s ostatními surovinami. Salám nakrájíme na kolečka a opečeme na rozpáleném oleji. Tak…
Než začneme vařit, namočíme si suš. houby do malého množství vlažné vody. Na sádle osmahneme na malé kousky nakrájenou uzeninu. Po chvilce dáme nakrájenou cibulku …
Nakrájíme kapustu. Část na čtvrtiny, část na poloviny, stejně tak salám. Cibuli nakrájíme na drobno, brambory na kostičky.Dáme do pekáčku, zalijeme olivovým olejem a…