Chatařský buřtguláš

Suroviny

sušené houby
salámnebo sekaná
maďarský točený salám
trochu brambor
cibule
česnek
sušená paprika
sůl
hrubá mouka
kmín
pepř
Masox
trochu sádla

Postup přípravy receptu

 1. Než začneme vařit, namočíme si suš. houby do malého množství vlažné vody.

 2. Na sádle osmahneme na malé kousky nakrájenou uzeninu. Po chvilce dáme nakrájenou cibulku (dost) a ihned trochu česneku. Po malé chvilce přidáme na kostičky nakrájené brambory (ne mnoho - jen aby se neřeklo) a okamžitě přidáme sladkou papriku. Promícháme a zalijeme vodou spolu s namočenými houbami.

 3. Přidáme Masox a dáme trochu pepře a kmínu. Kdo má rád ostré může dát chilli. V trošce vody rozmícháme hrubou mouku spolu se solamylem. Provaříme a dosolíme. U nás se dosoluje česnekovou pastou.

Poznámka od kuchařky

Podáváme s pečivem.

Komentáře k receptu Chatařský buřtguláš

 • HankaPu HankaPu

  Vašku,moc pěkné fotky, hlavně ta miska se mi líbí:yes: a buřtgulášek s houbami no mňamka:-D ale já už nemám žádné houby:-! ať už nějaké rostou:-!:-!:-! máš to za bodík:-))

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Takový guláš můžu kdykoli, zvlášť, když je s houbami :-)Bodík:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: buřtguláš burtgulas top recepty buřtguláš s houbami maďarský buřtguláš maďarský buřt guláš buřtguláš recept buřtguláš s houbama buřguláš buřtguláš v troubě vuřtguláš jak vařit buřt guláš burtgulas z trouby recept na burtgulas recept buřtguláš buřtguláš speciál recepty buřtgulaš buřtguláš s houbamy buřtguláš s houbami recept buřt guláš s bramborem burt gulas special